Phpbb

Nis 9th, 2007 | By | Category: Mesaj Panoları
Gelen maillerde şu soru agırlık soruluyor, ”Benim forumum phpbb oldugu için mi listelenmiyor?” kesinlikle hayır. Bu inceleme kriterlerinde yer almıyor. İngilizce dizinde eklenmiş olan forumları dikkatlice inceleyip İngilizce kategori
editörlerinin nelere dikkat ettiklerini biliyorum ve İngilizce dizindede hiç bir zaman üçretsiz olduğu için listelenmemesi durumları olmamış. Mesaj Panoları kategorisini incelerseniz listelenmiş olan Phpbb mesaj panolarının oldugunu göreceksiniz.

Geçenlerde www.phpbb.com ‘a girdigimde sitenin yenilenmiş oldugunu gördüm her ne kadarda eski dizayn’a gözüm haşır neşir olsada yeni dizayn’nın bir ciddiyetinin oldugunu söyleyebilirim. Phpbb3 ‘de sanırım baya farklı şeyler peşindele, umarım phpbb hayranlarının beklentilerini karşılayabilirler. Phpbb.Com da dikkatimi ceken eskiden beri olagelen fakat yeni rasgeldigim IRC destek kanalının olması bilenler elbette biliyorlardır, fakat bilmeyenler bu adrese tıklayarak IRC destek kanalına giriş yapabilirler. Tabi bunun içiniyi derecede bir İngilizceye sahip olmanız gerekiyor, ama siz yinede http://www.phpbbturkey.com/forums.html buradaki forumda araştırma yaparak daha cok destek alabilirsiniz.

3 comments
Leave a comment »

 1. Using internet is simple as hell. But I can tell y ou right now, it can be very hard, if you are the first time user.
  So, first thing I suggest – open the Explorer, and type in the address you like.
  You’ll get there really fast, it depends on your connection speed.
  Good luck.

 2. If you want to stop spamming of your forum, send your URL here: stopforumspam(at)gmail.com or post comment here: stopforumspam(dot)blogspot(dot)com
  Append your site to antispam black list of autosubmitter software. It’s FREE!

 3. Valuable info. Fortunate me I discovered your web site by chance, and I’m stunned why this twist of fate didn’t happened in advance! I bookmarked it.

Leave Comment