Gelen maillerde şu soru agırlık soruluyor, ”Benim forumum phpbb oldugu için mi listelenmiyor?” kesinlikle hayır. Bu inceleme kriterlerinde yer almıyor. İngilizce dizinde eklenmiş olan forumları dikkatlice inceleyip İngilizce kategori
editörlerinin nelere dikkat ettiklerini biliyorum ve İngilizce dizindede hiç bir zaman üçretsiz olduğu için listelenmemesi durumları olmamış. Mesaj Panoları kategorisini incelerseniz listelenmiş olan Phpbb mesaj panolarının oldugunu göreceksiniz.

Geçenlerde www.phpbb.com ‘a girdigimde sitenin yenilenmiş oldugunu gördüm her ne kadarda eski dizayn’a gözüm haşır neşir olsada yeni dizayn’nın bir ciddiyetinin oldugunu söyleyebilirim. Phpbb3 ‘de sanırım baya farklı şeyler peşindele, umarım phpbb hayranlarının beklentilerini karşılayabilirler. Phpbb.Com da dikkatimi ceken eskiden beri olagelen fakat yeni rasgeldigim IRC destek kanalının olması bilenler elbette biliyorlardır, fakat bilmeyenler bu adrese tıklayarak IRC destek kanalına giriş yapabilirler. Tabi bunun içiniyi derecede bir İngilizceye sahip olmanız gerekiyor, ama siz yinede http://www.phpbbturkey.com/forums.html buradaki forumda araştırma yaparak daha cok destek alabilirsiniz.

Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Paylaşın

By Categories: Genel0 CommentsViews: 1684

Katılın

Makalelerden Haberdar Olun…