Tam olarak terhis olma vaktimin 2015 yılı Nisan ayına denk gelmesiyle 1 yıl gibi bir zamanı doldurmuş durumdayız. Askerlik sonrası yazmış olduğum Askerliğe Veda yazısında belirttiğim gibi zor günler farklı isimlerde başlayacaktır. Askerde tanışmış olduğum bir çok arkadaşımla hala görüşmelerim devam etmektedir. 1 Yıl gibi oldukça uzun bir sürenin ne kadarda hızlı geçtiğine hayret ediyorum.

Askerlikle Alakalı Sık Sık Hatırladığım Şey Nedir?

Askerliğin bitmesine 57 gün kala nice zor bir sürecin beni beklediğini düşündüğüm anı hatırlıyorum. Zor bir askerlik olmasından dolayı, geçen her bir saniye oldukça önemliydi. Ülkemizin bu zor günlerinde nice zorluklarla çalışan, çabalayan nice güçlü insanlar var. Hepsi gerçekten çok büyük ve önemli işler yapıyorlar. Yaptıkları işin karşılıkları ciddi anlamda aldıkları maaşlar değil. Bu sebepledir ki bu ülke gerçek anlamda onlara aittir.

Ülkemiz Gelişmelerini Yakından Takip Etmek

Gazete bayilerinden de temin edebileceğiniz “Yeni Birlik Gazetesi” ile gündemi yakından takip etmek mümkün. Hemde analiz haberleri sayesinde de önemli bir çok bilgiye ulaşabilirsiniz. Güçlü kadrosu sayesinde özel haberlerede imza atmaktalar. Web sayfaları üzerinden yapılan Yeni Birlik Proje Yönetimi çalışmalarıyla da web sayfaları Türkiye’de en çok okunan haber portallarından birisi olacaktır. Bu başarılı çalışmalar mutlaka gelecek için önemli yatırımlar.

yenibirlik2

Askerde Yazmış Olduğum Bir Şiir

Nasıl yoğun bir duygu seline kapıldım bilmiyorum. Askerdeyken eline silah alması benim için oldukça ütopik bir olaydı. Elbette silah ele gelince, kalemi elden düşürmedi.

Hala Kara Harp Okulu “Emniyet Muhafız Bölüğü” bünyesinde askerlik vazifesini yerine getiren sevgili arkadaşım Hasan Emre Özcan, askerlik yaptığım yerde. Bazı bazı Askerlik yapmasından dolayı şanslı olduğunu düşünsem de genel olarak zor bir süreç yaşadığını biliyorum. Bu sebeple çokta şanslı olmadığını düşünüyorum.

Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Paylaşın

By Categories: Genel0 CommentsTags: Views: 52

Katılın

Makalelerden Haberdar Olun…