Şikayet üzerine bir kaç önemli site haricinde çok fazla portalı kullanmıyoruz. Fakat ilgili sitelerde durum pek iç açıcı değil. Yazmış olduğunuz deneyimler silinebilmekte veya kabul edilememektedir. Bu sebeple daha özgür bir yorum portalı gereğini hissetmiş ve Husran.com adında oldukça kapsamlı bir “Şikayet” sitesi çalışmasına başladık.

Husran.com Yeni Bir Şikayet Sitesi

Husran olarak hiç bir yerde bulamayacağınız firmalar baz alındığını söyleyebiliriz. Bu alanda özellikle “İnternet Alışveriş Site Yorumları” üzerine bir yığılmadan bahsetsek yanlış olmazdı.

Şikayet

Hiç Bir Yerde Olmayan Firmalar

Husran’da hiç bir yerde bulamayacağınız Akakçe Firmaları gibi özele inebildiğimiz kadar inmeye çalışacağız. Büyük markalardan daha ziyade orta ölçekli firmaların listelenmesi için uğraşacağız. Bu şekilde “Bu Firma Güvenilir mi?” soruları üzerinde cevaplarda vermiş olacağız.

Şikayetle ilgili kullanıcı yorum fotoğrafı.

Şikayetle ilgili kullanıcı yorum fotoğrafı.

Alışveriş yapmadan önce bir firma hakkında bilgi almak için husran.com adresine girmek oldukça mantıklı görünüyor. Çünkü bir firma üzerinden alışveriş öncesinde mutlaka daha önce alışveriş yapmış kullanıcılara ait bilgilere ihtiyacınız olabilir.

Husran.com için tavsiye niteliğinde önerilerde bulunmak için lütfen Şikayet İletişim bağlantısını takip ediniz. 

Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Paylaşın

By Categories: Genel0 CommentsViews: 35

Katılın

Makalelerden Haberdar Olun…