Web üzerinde yatırımlarınızın ilk ve 2. en önemli hamlesi olan “Web Tasarım Firması” seçme adımı için bazı kritik bilgileri sizlerle paylaşalım istedim. Bir web sayfası için 3 temel öğe bulunmaktadır. Bunlar;

  • Grafik / Tasarım
  • Yazılım
  • Proje Yönetimi (SEO)

Hemen hemen tüm firmalarda genelde sadece 1 tanesinde firmalar başarılı diyebiliriz. Çok ender olmak üzere bazen 2 alanda başarılı firmalarda vardır. Fakat şunu rahatlıkla belirtebilirim ki tasarım da iyi olan ajanslar yazılımda, yazılımda iyi olan ajanslar tasarım konusunda zayıf olabiliyor.

istanbul-web-tasarim

Bazen ise tasarımda iyi olan firma başarılı SEO çalışmaları yapabilmekteler. Fakat 2 dalda başarılı bir firma oldukça az diyebiliriz.

Kdz. Ereğli’de Web Tasarım Firmaları

Creavip Kdz. Ereğli ile üniversiteyi okuduğum Kdz. Ereğli’de web tasarım işleri yaptırmak isteyenler tarafından tercih edilebilir. Creavip tasarım konusunda oldukça başarılıdır. Creavip tasarım ofisinde Maxim SEM, SEO görüşmelerini de yapabilirsiniz. Turk SEM Kurumsal SEO alanında Türkiye’nin en önemli firmalarından birisidir.

İstanbul’da Web Tasarım Firmaları

İstanbul’da bir çok semtte başarılı web tasarım ofisleri vardır. Bunların başında Türk Bilişim firması gelmektedir. Mecidiyeköy web tasarım firmalarından birisi olan Türk Bilişim, hem yazılım hem de tasarım konusunda başarı sağlamış bir firmadır. SEO görüşmelerini de yine aynı şekilde Türk Bilişim üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.

Diğer semtlerde ise;

Her iki semtte bir birine çok yakındır. Hem SEO hem web tasarım işleri için ilgili bağlantıları takip ederek aramaları gerçekleştirebilirsiniz. Başarılı çalışmalar için ilk tercihinizi doğru yapın.

Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Paylaşın

By Categories: İstanbul0 CommentsViews: 38

Katılın

Makalelerden Haberdar Olun…