2010 yazının bitmesiyle beraber turizm otelleri 2011 yılına hazırlanmaya başladı. Erken Rezervasyon olgusunu güclendirme hedefinde olan Turizm Bakanlığı bu bağlamda geçen senelerde bir çok çalışmada yaptı. Bizde kendi acentamızda 1 ay sonra yani kasım ayı gibi Erken Rezervasyon fiyatlarını yayınlayıp rezervasyon alımlarına başlayacağız.

Bilgi : İlgili Tatilpanosu.com Erken Rezervasyon sayfasına giriş yapabilirsiniz.

Tatil Herkesin Hakkı

Bu konuda ki bakanlığın çalışmalarından hala haberdar değilseniz ilgili tatil herkesin hakkı sayfasına giriş yaparak öğrenebilirsiniz. Kampanyadan kısaca bahsedecek olursak erken rezervasyon şenliği olarak tanımlanan kampanya araçılığıyla tatilcilere tatillerinin maliyetini %50’ye kadar daha uygun alabilecekleri erken rezervasyon dönemlerinde rezervasyon yapmalarını teşvik etmesidir.

Erken Rezervasyon 2011 Hangi Ay

Bu konuda tüm otellerin fiyatları 2011 nisan ayı gibi belli olacaktır. Fakat bazı otellerin erken rezervasyon fiyatları Kasım ayı gibi belli olur. O otellere en uygun fiyatlarlada Kasım, Aralık, Ocak ve Şubat ayları ile beraber rezervasyon yaparak ulaşabilirsiniz. Öyleki yazın 200 TL olan otelin gecelik fiyatını 75 TL ‘ye kadar düştüğünüde görebilirsiniz. Bunun için Tatilpanosu.com web sayfasını dkkatlice inclemenizi tavsiye ederiz.

Yılın 12 ayı açık olan romantik bir tatil arıyorsanız Tatilpanosu’na ait romantik tatil makalesinede kısaca göz atabilirsiniz.

Neşeli Tatiller
Tahir Dinç

Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Paylaşın

By Categories: Turizm0 CommentsViews: 27

Katılın

Makalelerden Haberdar Olun…