Samimi gönül dostum Kamil Sınırcı’nın başından geçen ve bizzat kendisinden dinlediğim Citroen C5 ile ilgili çok mağdur edici durumu dinledim. Piyasada harıl harıl reklam atan Citroen markasına en başta tavsiyemiz kaliteli bir araba yapmalarıdır.  Hadi araba ürettiniz ve hatalarla dolu, en azından yetkili servislerinizde ki elemanlar kalifiye ve işini bilen olması gerekliydi.

Aynı şekilde Fatih Bey’in de başından geçen ;

Citroen-logo

En başından çevresinde ki uyarılara rağmen beğendiği ve severek aldığı Citroen C5 markalı otomobilin aldığı günden itibaren ufak tefek sıkıntıları başlamıştı. Buna ek olarak tüm bakımlarını yetkili servise yaptırmış olmasına rağmen servisteki rutin kontrollerin yerinde ve dikkatli yapılmaması da eklenince severek ve beğenilerek alınan C5 tamamen hüsran ve pişmanlıkla sonuçlanmıştır. İlk fırsatta aracı satıp yerine farklı markada bir otomobil almaya karar vermiş ve Citroen almak isteyen herkesi bu hatadan vazgeçirmeyi de kendisine görev bilmiştir.

Değer verdiğim insanların başına gelen bu Citroen hüsranıyla beraber burada bir konu açarak Citroen konusunda araştırma yapan kişileri uyaralım istedim. Sizlerde başınızdan geçen bir Citroen hüsranı varsa aşağıda ki kısımdan bizlerle paylaşabilirsiniz.

Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Paylaşın

By Categories: Genel0 CommentsViews: 53

Katılın

Makalelerden Haberdar Olun…