Son zamanlarda bazı web sayfalarında kullanılabilen Ukash Kart ciddi bir artış yakaladı. Kredi kartına alternatif olarak İngiltere merkezli oluşturulan Ukash ile “ön ödemeli kredi kartı” şeklinde kullanım sunulmakta. Araştırmalarıma göre 14.000 civarında sitede kullanıldığı söyleniyor. Zamanla ben bu rakamın 140.000 lere kadar erişebileceğini düşünüyorum. Çünkü kredi kartı olmayabilir veya kredi kartı bilgisini paylaşmak istemeyebilir.

İşte burada Ukash kodunu temin ederken nereden etmek gerekiyor hangi kurumdan yardım almak gerekiyor diye güzel bir soru çıkıyor.

Bank Ukash üzerinden alışveriş yapmadan önce kurumsal kimleri hakkında bilgi almak için Bankukash Hakkında makalelerinide okuyabilirsiniz.

Bank Ukash, güvenliğiyle Ukash kart almak isteyenler hem kart alım aşamasında hemde kartları kullanım aşamasında telefon ve site üzerinden online görüşerek yardım almaları mümkün. Fiyat olarak Ukash.com bayi fiyatları zaten belli. Bunun üzerine konulan bayi karlarıda belli, fakat Bankukash.com resmi bir bayi olmasından dolayı fiyatlarında da piyasada en uygun fiyat verenlerden.

Bank Ukash’ı daha yakından tanımak için resmi Bankukash blog adresini ziyaret etmeniz mümkün. Aynı zamanda son güncellemelerinden yani duyurularından haberdar olmak içinde Facebook Bank Ukash adresini begenebilirsiniz.

Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Paylaşın

By Categories: Genel0 CommentsViews: 34

Katılın

Makalelerden Haberdar Olun…