Türkiye yüzölçümü itibariyle geniş bir alana sahiptir. Yolculuklarınız bir şehirden diğer bir şehre olduğu durumlarda en çok işinize yarıyacak ölçün Türkiye KM Hesaplama yöntemidir. İlgili yan tarafta bulunan bağlant Karayolları Genel Müdürlüğü tarafından hizmete sunulmuş resmi ölçümlerdir. Eğer eski yöntemlerle siz araştırmalar yapmak istiyorsanız Türkiye Haritası sitesinde sizler için onlarca çeşit harita yer almaktadır.

Son dönemlerde “mesafe hesaplama” işlemleri için Google’de önemli teknolojiler geliştirdi. Google Maps kullanarakta ilgili mesafe hesaplama işlemlerinizi aynı zamanda navigasyon işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Eğer Android cihazınız varsa mutlaka indirmeniz gereken uygulama ise “Yandex Navigasyon” cihazıdır. İlgili uygulama ile Android telefonunuzu tam donanımlı bir navigasyon cihazına çevirebilirsiniz.

Türkiye ile ilgili haritalardan Fiziki haritaya ihtiyacınız varsa Google Maps ve Resim formatında ilgili sitede sunulmuş. Eğer araştırmalarınız sizi tam olarak hala istediğiniz bilgilere ulaştırma konusunda yetersiz kaldıysa ve cihazınızda ki Google Maps kullanım hakkında detaylı bilgi almanız gerekmektedir. Bunun için Google Harita Klavuzu bağlantısını takip edebilirsiniz. Elinizdeki Android ile tam olarak neler yapabileceğinizi öğrenebilirsiniz.

Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Paylaşın

By Categories: Google0 CommentsViews: 69

Katılın

Makalelerden Haberdar Olun…