Aksaray’da olmak benim için ne kadarda alışkanlıklar anlamında zor olsa da Aksaray’da olmayı seviyorum. Fakat; onca yıllık turizm geçmişi bir otel işletme konusunda da bir yandan beni baskıladığını söylemem gerek. Bu şehir için her zaman aklımda olan yer Antalya diyebilirim. Bir gün gerçekten Antalya’da otel işletmek istiyorum.

Tatil.com ve Antalya

Bir parçası olduğum Tatil.com ‘un Antalya’da güçlü olması gelecek planlarım için her zaman önemli olmuştur. Bu önem şu an içinde geçerli. Her zaman ekip arkadaşlarımızla Antalya’da en başarılı turizm acentası olmak konusuda fikir alışverişi yapıyoruz.

Antalya Otelleri konusunda Türkiye’de en başarılı acentalardan birisi Tatil.com diyebilirim. Çünkü; CRM Turizm hali hazırda otel pazarlama konusunda oldukça aktif. CRM Turizm katkısı ile Tatil.com Antalya’da oldukça güçlü bir hale geliyor.

Kirman Hotel Sidemarin, Antalya’da bir çok arkadaşımın olduğu değerli bir işletme, ilgili işletmeye de yine rezervasyon için en mantıklı yer Tatil.com Sidemarin Rezervasyon sayfası üzerinden rezervasyon yapmaktır.

Antalya’da En Sevdiğim Lokasyon : Alanya

Herkesin Antalya’da favori bir lokasyonu vardır. Kimisi Belek der kimisi Kemer kimisi de Kaş bu benim için Alanya’dır.

 

Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Paylaşın

By Categories: Turizm0 CommentsViews: 116

Katılın

Makalelerden Haberdar Olun…