Ankara’nın önemli eğitim kurumlarından olan 3Bilgi‘de “SEO” üzerine kapsamlı bir kurs vermeye karar verdik. Yeterli katılım olduğu taktirde her 3 ayda bir ilgili kursu 3Bilgi eğitim kurumları bünyesinde vereceğiz. 3Bilgi yönetim kurulu başkanı “Mesut Karaağaç” ile önemli bir anlaşma yaptık. İlgili kursun Ankara’da “Proje Geliştirme ve Büyültme” konusunda neler yapması gerektiği konusuna detaylı bir değinme olacak.

Arama motorlarının keyifli tarihsel gelişimini bizzat yaşamış bir deneyime sahip olarak kendi deneyimlerimle anlatacağım. İlgili kurs sonunda proje belirleme ve proje belirleme sonrasında tek tek maddeler halinde hangi adımların atılması gerektiğini anlatacağız.

seo-kursu-ankara

SEO Kursuna ön kayıtlar için Ankara SEO Kursu sayfasına giderek kaydınızı oluşturabilmektesiniz. İstanbul’dan Cumartesi sabah uçağa binip, Pazar’da ders işledikten sonra tekrar Pazar akşamı İstanbul’a geri döneceğim. Ufaktan yorucu bir tempo olsa da şu an Türk SEM çalışmaları arasında “asıl mesleğim” olan öğretmenliği yapacak olması da keyifli olacak.

İhracat Yapacaklar İçin En Önemli Konu Yabancı Dilde Site

Bu konu henüz bir çok SEO uzmanının bir deneyim ve bilgi birikimi maalesef yok. Bir çok SEO danışmanının yurtdışı çalışmalarından kaçtığını ve ilgili çalışmayı alsa da başarılı olmadığını görmekteyiz. İlgili kursta asıl konularımızdan birisi de bir siteyi farklı bir dilde nasıl yayınlarız ve o sitenin SEO çalışmalarını nasıl başarıya ulaştırırız üzerine duracağız.

Türkiye’de Haber Sektöründe 8 Yıl Öncesinden

3Bilgi yönetim kurulu başkası Mesut Karaağaç ile 2008 yıllarında “Haber Sektörü” üzerine beraber çalışmalarımız olmuştu. Başarılı geçen SEO ve Proje yönetim çalışmaları sonrasında ilk rakibi olan “NTV” televizyon kanalını bir çok alanda geçti. Nitekim aylık 1 milyon tekil ziyaretçi rakamını aştığımızı site de başarılı sonuçlar da almıştık.

Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Paylaşın

By Categories: Genel, İstanbul0 CommentsViews: 45

Katılın

Makalelerden Haberdar Olun…