2005 yılları 1 TB’lik BW kullandığımız dönemlerde sunucu ihtiyacından dolayı siteleri kapattığım dönemlerdi. Bilgi sitelerinden genel portallara bir çok siteyi gelir / gider dengesizliğinden düşünmeden kapatmıştım.

BW Limitini 3 TB Yapmanın Huzuru

Eğitici bir sitemin aylık ulaştığı kitlenin 1 milyonu aşması çok keyifli. Fakat; arka planda WordPress olması süreci ciddi anlamda beni yoruyor. Bir de 2 TB‘lık kullanım sunucu kaynaklarını yüksek miktarda kullanıyor olması düşündürücü. Başım ağrımasın diye içerik eklemediğim bir portaldan bahsediyorum. Çünkü; ne eklenirse sıralama alıyor ve bu da ziyaretçi demek. Yeni ziyaretçi demek sunucunun değiştirilmesi veya geliştirilmesi anlamı taşıyor.

Yolu Coin Gelişmeleri

Kripto varlıklar değerleneceği kehaneti kuşkusuz doğru. Çünkü; çok pratik ve herşeyden herkesten bağımsız. Yolu.org üzerinde hem Binance Blockchain hem Etherium Blockchain ağında Yolu olarak Coin basımı yaptık. Fakat; piyasaya sürmeden önce Merkez Bankası Blockchain çalışmasını öğrendim. Dönem olarak uygun olmaması hem de Merkez Bankası’nın altında olmasını istemem süreci bekletmeme neden oldu. Yalansız, dolansız ve kesinlikle kurumsal bir Kripto Para olması için Yolu Coin‘e güveniyorum ve Merkez Bankasının Blockchain üzerinde yayınlanmasının doğru olduğuna karar verdik.

Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Paylaşın

By Categories: Genel0 CommentsViews: 89

Katılın

Makalelerden Haberdar Olun…