Türkçe İnternet’in ilk SEM ( Arama Motoru Marketi ) merkezli reklam ajanslarından İstanbul ADCO‘nun devamı olarak kurulan Türk SEM, Search Engine Optimization merkezli çalışmalarına devam ediyor. Bu konuda ki hizmet alımlarına ise SEO sayfasında çoktan başladı bile.

Personel sayfamız Reklam Danışmanı Tahir Dinç sayfasında da bahsettiğimiz gibi Türk SEM’in kökeni Google bazlı çalışmalardır. Bunlarda Google SEO ve Google Ads olarak 2 kulvardan oluşmaktadır. Bu konuda ki çalışmalarımızı Google Ads Uzmanı Melih Dinar ile beraber yürütüyoruz.

SEO’da 21 Yıllık Deneyim ve %97 Başarı Oranı

2022 yılı itibariyle 21 yıllık SEO ve Proje Yönetimi deneyimimiz vardır. Müşterilerimizde %97 oranında başarıya ulaştık. Yaptığımız işi sevgiyle ve ilk günlerdeki heyecanla yapmaya devam ediyoruz.

Müşterilerimizi Seçiyoruz

Bize ulaşan çalışma tekliflerinin sadece %35‘ini yani 1/3‘ünü kabul ediyoruz.

Neden Seçiciyiz?

<Çünkü> Başarı Önceliğimizdir. Biz Hayal Satmıyoruz. </Çünkü>

SEO

Daha önce SEO Makalelerini web sayfamız üzerinden sizlerle paylaştık. İlgili makalelerimiz de okunabilmektedir. Araştırmalarınızı Türk SEM SEO Makaleleri kısmı üzerinden de araştırma yapılabilir. Google SEO Yönergeleri ‘de aynı şekilde araştırmalarınızda en öncelikli başlangıç noktasıdır.

Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Paylaşın

By Categories: Genel, Google, İstanbul0 CommentsViews: 230

Katılın

Makalelerden Haberdar Olun…