Herkeste var mı bu soru bilmiyorum fakat “Yaptığımız işlerin ömrü nedir?” sorusunu soruyor musunuz hiç kendinize. Hangi çalışmanız süreç olarak en uzun süreye tekabül edecek? İşin felsefi temelinde bile dünyanın arama motoru devi Google‘nin de bir ömrü var. Gelecek herşeyin üzerini kapatacak işte burada ki mesele en uzun süreli çalışmayı ortaya koyabilmek.

En uzun kavramı için öncelikle bireysel etkilerden çalışmayı koparmak gerekli. Mesela tüm web çalışmalarım ve tüm dijital koleksiyonum tamamen bana bağlı. Dijital varlıklarımın sadece bana bağlı olması çok can sıkıcı. Bu sebeple bir zümre tarafından yönetilen oluşumlar daha uzun ömürlü olacağı kesin.

Ya da yapılacak çalışma hiç kimseye veya bir gruba bağlı olmasaydı?

Yolu Coin kripto dünyasının temel dinamiklerinden dolayı merkeziyetçi değil ve yani bir kişi veya gruba bağlı değil. Muhtemelen bu zamana kadar yaptığım en iyi iş Yolu Coin olacak gibi duruyor. En azından en uzun ömürlüsü.

15 Eylül Sonrası Tüm Kaynaklarımızı Yolu.org ‘a Aktarıyoruz

Whitepaper‘ını tamamladığımız Coin çalışmasının Mining yazılımı oldukça yorucu. Şu an için Yolu Coin işin aslında 1 haftada piyasaya sürülebilir. Fakat; Mining alt yapısı herşeyi karmaşaklaştıran bir sistemler bütünü. Bu şekildeki akışta 1.5 yıl sürecek. Bu çok uzun bir süre maalesef kabul edilebilir gibi değil. Bunun için ekibimizle detaylı bir görüşme gerçekleştirdik ve tüm iş kaynağımızı Yolu Coin’e 15 eylül sonrası aktarmaya karar verdik.

15 Eylül sonrası zaman olarak 2/3‘lük kazanç sağlayacağımızı ve 6 ay içerisinde yayına vereceğimizi düşünüyoruz. Site ilk olarak İngilizce yayınlanacak ve ilk halka arzı ise Gate.io olarak düşünüyoruz. Biz tüm süreci mümkün olduğunca şeffaf ve tüm paydaşlarımıza gelişmeleri belirteceğiz. Yolu Coin’in en ciddi gücü arka plansız olması olacak. Toplam Arz, Maksimum Arz ve Dolaşan Arz konusunda asla Yolu Coin kullanıcısına süprizler yaşatmayacak.

Dünyayı En Çok Seven Yeşil Coin

Coin üretimi ve ağ güvenlik konusunda Binance Akıllı Kontrat ve Ethereum Akıllı Kontratları temin edecek olan Yolu Coin transfer ücretlerinden minumum kar amaçlayacak. Mining alt yapısı ise dünyaya zarar değil tam tersi fayda sağlamayı hedefliyor.

2022 Mayıs Ayında Arz Edilecek

Satışa ilk çıkacağı borsa henüz belli olmasa da arz tarihi belli diyebiliriz. 2022 Mayıs veya Haziran aylarında ilk satışlarını gerçekleştirecek.

Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Paylaşın

By Categories: Genel, Google0 CommentsViews: 41

Katılın

Makalelerden Haberdar Olun…