Firmalar 3 kısma ayrılır. Birinci kısımdan ilerleyen firmalar ilk kuruldukları günden sonra daha ekonomik ve kalitesiz ürünler toplarken, ikinci kısım kurulduğu noktayı bozmayanlardır. Üçüncü kısımdan ilerleyenlerse her daim kalitesini en üst seviyeye taşıyanlardır. Bulundukları noktadan ayrışarak daha iyisi için emek harcarlar.

Moda sektöründe de Vera Gelinlik olarak başladığımız noktadan çok daha ileriye gitmek istedik. Bu bağlamda hayalini kurduğumuz koleksiyon sınırları içerisine girdik.

Yaklaşık olarak 10 ayrı gelinlik sektörünün süper markalarından 150 civarı ürün ile ilgili anlaşma imzaladık ve mağazamıza getirdik. Bu durumun Veragelinlik.com ‘un geleceği için çok değerli olduğunu söylemem gerekli.

Sosyal Medya’nın Önemi

@Veragelinlik tekrar masaya yerleştirmeye karar verdik. Sadece Google üzerinde ve yüksek kaliteli ürünle ilerlemek yetersiz olacak gibi duruyor. Bu urunleri yeteri kadar insanlara ulaştırmamız gereklidir. Ne kadar çok ürünleri insanlara ulaştırırsak o kadar çok kişiyi doğru ürünlere kavuşturabiliriz. Çünkü diğer zincir mağazalar gibi 3. veya 4. sınıf atölyelerle değil direk İzmir’in en iyi atölyeleri 1. sınıf ağır ürün atölyeleriyle çalışıyoruz.

Vera Gelinlik 2022’de Türkiye çapında muhteşem bir koleksiyona sahip oldu. Tek kelimeyle anlatmak gerekirse “MUHTEŞEM” diyebiliriz. Her en iyisi hem Türkiye çapında ne uygun fiyat garantisi bunlar kolay ulaşılabilir durumlar değil.

  • Türkiye’nin En İyi Koleksiyonu
  • Türkiye Geneli En Uygun Fiyat Garantisi
  • Kusursuz Müşteri Deneyimi
  • Gelişmiş Yapay Zeka Sistemi
  • 3 Adet Limitli Özel Tasarım Ürün

MARKASINI SORUN

Bir gelinlik mağazasına girin ve stilistini, markasını sorun. Cevap alamazsınız, kimse size bunu belirtmez. Zincir mağazalarda buna dahildir. Vera Gelinlik’te durum hiç bir şekilde öyle değil. Kesinlikle toplama pazar ürünleri satan bir gelinlik mağazası değil. Girin ve markasını, stilistini sorun. Stilistinin deneyiminden bahsederiz, o çalışmasındaki ilhamından ve kullanılan malzemelerin özelliklerinden. Her bir ürünün bir hikayesi bir markası vardır.

Size Atölyesini Söylemiyorsa Uzak Durun

Size atölyesini söylemiyorsa uzak durun illaki modeli beğendiğiniz için aldıysanız o zaman dış çekiminizi düğünden önce yapmayın ve asla mağaza içerisinde bir kuaförü kabul etmeyin.

Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Paylaşın

By Categories: Genel, Google, Moda0 CommentsTags: Views: 76

Katılın

Makalelerden Haberdar Olun…