Yaşadığım “Eşmkaya ASM” garip durumundan sonra Türkiye sağlık sistemini detaylıca “Sağlık Bakanlığı” bilgilendirmek amacıyla inceleyeyim istedim. 7 konu başlığı altında Türkiye’nin en genç dergilerinden biri olmak için yola çıkan Türkiye Aktüel içerisinde konuyu irdeleyeceğiz. Nitekim canımızı kimlere emanet ediyoruz. Bir ilaç yazıyor ve gidiyoruz peki; ruhsal sağlığı yerinde olmadığı için ya yanlış ilaç yazdıysa? Türkiye vatandaşlarının hayatlarındaki “Düz Çizgi” kimin sorumluluğunda?

Öncelikle sineye çekilecek bir durum yok. İnceleyeme yazımızı en doğru kitleye ulaştıracağız ve Sağlık Bakanı Fahrettin Koca’nın bu seriyi en iyi şekilde bitirip yapılacaklar listesi çıkartması için elimizden geleni yapacağız.

Düz Çizgi Kararı Hakkında

Sağlık sistemi hakkında detaylı serimizin Türkiye’deki özellikle ASM bünyesinde hizmet veren doktorlar üzerinde olacaktır. Ama bu elbette bazı durumlarda Türkiye geneli sağlık sistemini kapsıyacaktır. Biz elimizden geldiğine ülkemiz insanlarnın daha verimli sağlık hizmetleri alması amaıyla böyle bir seri yürütüyoruz. Umarım 1 santimde olsa yazacağımız sağlık sistemi geliştirme yazısı sağlık sistemimizi geliştirir. Hastane ve imkanlar konusunda dünyanın sayılı ülkelerinden olan Türkiye, doktor konusunda da bazı düzenlemeler yapması gerekir. Çünkü; sağlık müdürünün, bir sağlık kuruluşundan alacağı hizmet kusursuzdur. Peki vatandaş?

Serimizi takip edin.

Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Paylaşın

By Categories: Genel0 CommentsViews: 30

Katılın

Makalelerden Haberdar Olun…