Son dönemlerde yüksek bir çıkış elde eden Türkiye Aktüel, gelişim sürecini oldukça güzel projelerle devam ediyor. Şu an 50 civarı aktif yazarıyla devamlı içerik üretip, toplumsal katkı sağlama çalışmalarımıza devam ediyor. Bu süreci Yazı / Fotoğraf ikilisinden VİDEO çalışmasına geçerek gelişim sürecine devam etmek istiyoruz. Bu çalışmalarımızın prensiplerini geliştirme süreci devam ederken genel şablonları ise hemen hemen belirlendi. Her zamanki gibi yine temel felsefemizde “İnsanlığa Katkı” amacı yer almaktadır.

Youtube Kanalı ve Türkiye Aktüel

Türkiye Aktüel burada ajans konumunda yer almaktadır. Doğru video çekimi ve hazırlanma aşamasında fikir merkezli konumda yer alırken, videoların eklenmesi ve hedef kitleye ulaşma süreçlerinin yönetimini üstlenir. Youtube kanalı içerisinde yer alan Youtuber Yazarlarımızla gelir paylaşımını yine ajans mantığında devam edecektir. Her video yapımcısının videosu o ay ne kadar izlendi ve kazanç sağladıysanız bunun geliri ajans mantığında ilgili video üreticisine aktarılacaktır.

Gelişim mantığında ise tek bir doğru merkezde yönetilerek bir birinden bağımsız üreticilerin “Türkiye Aktüel Video Kriterleri” içerisinde video üretmesidir. 50 kişilik bir ekip tarafından yönlendirilerek oluşturulan videolar bu bağlamda en doğru şekliyle yayına girer. Her bir kanal abonesi yeni eklenen videodan haberdar olur ve her video abone havuzuna katkı sağlayacaktır.

Geleceğin TV mantığının Youtube üzerine gelişim gösterdiği dönemde doğru bir yöne çalışmalarımızı aktarıyoruz. Elbette kendi alanında uzman olan kadromuzun geliştireceği Video içerikleri ise merakla bekliyoruz.

Kanalımıza şimdi test yayınında abone olabilirsiniz. Abone olmak için https://www.youtube.com/channel/UCGJPgpcxRe54L9SQ3lKhGwg bağlantısını takip ediniz.

Köşe Yazarı Olmak İstiyorum

Video veya içerik oluşturma konusunda yeterli bir deneyime sahipseniz kadromuza katılabilirsiniz. Bizlere ulaşmak için Köşe yazarı olmak istiyorum bağlantısını takip edebilirsiniz. İlgili bağlantıyı takip edin ve sayfadaki kısımları doldurarak başvuru yapın. İlgili editör arkadaşımız veya ben en kısa sürede sizinle iletişime geçecektir. Köşe yazarlarımız kendi bölümlerinde tamamen özgürdür ve diledikleri gibi paylaşım yapabilirler.

Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Paylaşın

By Categories: Genel0 CommentsViews: 78

Katılın

Makalelerden Haberdar Olun…