Bir çok teknolojik ürünü satın aldığım Teknosa’da ilk defa bir problem yaşadım ve ne kadar ciddiyetsiz ve mantıksız bir firma olduğunu gördüm. Sevgili dostlarım sizlere ilk cümlem Teknosa’dan her hangi bir ürün veya hizmet satın almamanızı tavsiye ederim. Sabancı Holding‘in genel olarak kalitesiz müşteri hizmetleri anlayışı maalesef Teknosa’ya da işlemiş durumda.

Her ne kadar şu ana kadar kendilerinden alışveriş yapmış olsam da mantıksız bir iptal sürecini gerçekleştiremedim. Kendime satın almış olduğum Iphone X’e 2 yıl garanti süreci bittikten sonra 3 yıl ek garanti yaptırdım.

Fakat; 1. yılında telefonu değiştirdim ve İphone XS Max’a geçtim. Ek Garanti kullanıma başlamasına 1 yıl vardı ve hiç kullanılmamıştı. Telefonu sattığım içinde hiç kullanılmayacaktı. İptal istedim. Karşımda ki insan ne kadar ciddiyetsi ve sinir bozucu konuştu. İlk defa hayatımda telefonda bir müşteri temsilcisine kızmıştım. Her şey bir kenara kullanmaya başlamadığım ve hiç kullanmayacağım hizmete neden para ödüyorum?

Teknosa hiç mantık yok mu abi sende? 

TEKNOSA’MI AKILLI OLAN BU YAZIDAN SONRA UZAK DURUR.

Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Paylaşın

By Categories: Genel0 CommentsViews: 49

Katılın

Makalelerden Haberdar Olun…