Türkiye’nin ilk Tatil Blog sitesi Tatilde.org yakın zamanda isim değişikliğine gitti ve adres olarak Tatilpanosu.net adresine dönüştü. Bu konuda uzun bir araştırma süreci yaşadık. Çünkü sıkıntılı bir isim değişikliği yaşamaktaydık. İsim değişikliği yapmamızın nedeni “Tatil Panosu” markasının tamamen kendimize ait olması başlıca neden olarak durmaktadır.

10 Yıllık Tatilde.org Markası

Sonuç itibariyle 10 yıla yakın bir sürede on milyonlarca kişi tarafından okunmuş bir site isminin değiştirilmesi kolay değildi. Markalaşmış bir süreçten bahsediyoruz içerisinde onbinlerce yorum bulunan binlerce ise makale kaleme alınmış bir portaldan.

tatilpanosu

Bir kaç yıl önce geçmiş olduğumuz sunucu devamlı hatalar vermekteydi. Tatilde.org 1 gün açık 6 gün kapalı şekilde devam ediyordu. Bu durumda sitemizi ziyaret eden kullanıcı siteye bağlanmakta ve açılamıyor ekranı görmekteydi. Bu şekilde olunca giren bir kaç saniye durup çıktıktan sonra site Google üzerinde ciddi değer kaybetti.

Yeni bir makineye geçtik. Herşeyi yeniledik. Şimdi tekrardan Tatilpanosu.net ismiyle yayındayız. Yeniden yayına girmemizle beraber site tasarımı kısmi olarak yenilendi. Ufak iyileştirmeler yapıldı ve sitede ki hatalı kısımlar düzeltildi. Acentalar konusunda şikayet mesajları “özgür” şekilde yazımı sağlamlaştırıldı. Artık yorum yazarlarımız tamamen özgür bir platforma sahipler. Her hangi bir acentanın bir ödeme yaparak içerik sildirmesi mümkün değil.

Türkiye’de İlk Özgür ve Tarafsız Otel İncelemeleri

Bir uzmanımız tarafından ziyaret edilen otelin belli bir şablon dahilinde detaylıca ve tarafsızca incelenmesi sonuçunda oluşacak bir veriden bahsediyoruz. Yazarlarımız otele gidiyor ve oteli tarafsızca tatilcilere bilgi verecek şekilde inceliyorlar. Aynı zamanda Photoshopsuz fotoğraflarını da sitemiz tatilpanosu.net adresinde paylaşıyorlar. Yazılarını takip etmek için Tatilpanosu.net Facebook Fan Page sayfasından takip edebilirsiniz.

Aynı zamanda sitemiz üzerinden “Bizimle İletişime Geçin” bağlantısını takip ederek ilgili yetkililere ulaşabilirsiniz.

Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Paylaşın

By Categories: Genel, Google0 CommentsViews: 80

Katılın

Makalelerden Haberdar Olun…