Tatil Panosu

Klasik şekilde tanımlayacak olursak İstanbul / Beşiktaş‘ta merkezi bulunan firmanın 5 milyon Türk tatilcisinin %40’nın rezervasyon yaptığı İnternet yatırım diyebiliriz. Tatil Panosu otellere rezervasyonlarınızı gerçekleştiren ve en iyi şekilde tatil yapmanızı sağlayan araçtır. Rezervasyonlarınızı ilk olarak İnternetten alır ve sonra işleme koyar. Sistem bu şekilde gelişmiş ve güzelleşmiştir.

tatilpanosugenel

Tatil Panosu ve Tahir Dinç

Uzun süreli iş dünyasındaki serüveninin ardından kariyerine turizmci olarak devam etmek isteyen Dinç bu alanda yatırımlarının ilk adımın son halkasına başladı. Tahir Dinç Tatil Panosu’nun “İş yeri sahibi” olup Tatil Panosu üzerinde ortağı yoktur.

Tatil Panosu Nedir?

Tatilpanosu web üzerinden otellere ve turlara online rezervasyon imkanı sağlayan bir oluşumdur. Tatilpanosu araçılığı ile bir çok önemli tura katılabilir ve otellere rezervasyon yapabilirsiniz. Otellerin ve turlarında özelliklerine site üzerinden ulaşabiliyorsunuz. Şunu unutmayın bir gün işinize lazım olabilir; otel hakkında bilgiye ihtiyaç duyarsanız ilk aklınıza gelecek adres www.tatilpanosu.com olsun.