Uzun zaman önce www.sohbet24.net domainine yapılan ilk saatli siteden sonra zamanla Türkiye’nin en çok bilinen sohbet sitelerinden olmayı başaran Sohbet24, 5 yıllık bir zamandır yayında. Piyasada Sohbet siteleri arasında her ne kadar da kaliteli bir site veya kaliteli bir site yapılmaya elverişli bir mantalite olmasada Sohbet24 bu anlamda sağlam bir site ile yakın zamanda yayına girdi.

Yeni Sohbet24! Yeni web sistemleri henüz yayımlanalı çok kısa bir süre olsada ziyaretçi trafiğinde umut verici bir yükseliş gösteriyor. Yüzlerce sayfalık bilgi hazinesini ziyaretçilerine sunan Sohbet24 her gün yeni sayfalar ve duyurular ile kullanıcılarını yönlendirmeyi uzun süredir başarıyla gerçekleştiriyor. Kendi seyirleri ve 5 yıllık İnternet tecrübelerinide şu kısımda dile getirmişler.

Bakınız : Sohbet24.Net ‘in kullanımı hakkında bilgi almak için burayı tıklayabilirsiniz.

Site 01.11.2009 tarihinde yenilendi. Yakın bir zamanda siteyi ziyaret edip yeni halini görmediyseniz sohbet24.net yazıp siteye giriş yapabilirsiniz. Site hakkında ki görüşlerinizide site içerisinde ki iletişim linkine tıklayıp yapabilirsiniz.

Yeni Sohbet24.Net Yayında!

Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Paylaşın

By Categories: Genel0 CommentsViews: 35

Katılın

Makalelerden Haberdar Olun…