İnternet gelişti, değişti ve farklılaştı fakat internet kullanıcıları değişmedi. Sohbet etmek özellikle sizi hiç bilmeyen olayınıza yorum yapabilecek kişilerin bir yerde olması kişileri “sadece sohbet” mantığından çekmedi. İnternet üzerinden yapabilecek çok fazla şey olmasına rağmen Kardelen FM radyo ve sohbet birlikteliği popüleritesini kaybetmedi. Burada konu Kardelen FM olarak görükse de “sohbet” üzerine dönen konu Sohbet24.net temalıdır.

Sohbet24 Blog Yenilendi, Açıldı

Ayda 1 milyona yakın kişinin ziyaret ettiği blog sayfası 3-4 yıldır kapalıydı. Sohbet24 yönetimi bu konuda bir çalışma yaptı ve tekrar Sohbet24 Blog sayfasını kullanıma açtı. Blog sayfası eskisi gibi popüler değil. Fakat toplama aşamasında olup, içeriğini ve tarzını oturtmaya çalışıyor. İleri dönemlerde bir birinden ilginç bilgileri Sohbet24 Blog sayfasında bulabileceğimizi düşünüyoruz.

Sohbet24 Blog ile sohbete bağlanılabilmektedir.

Sohbet24 irtibat bilgileri ile Sohbet24 yönetimine erişebilirsiniz. İletişim sayfasından Sohbet24 ile ilgili her türlü bilgileri kendilerine ulaştırmanızda mümkündür. Sohbet 24 markası bir Kardelen Fm çalışmasıdır. Yönetimi de yine kardelenfm ile ilgilidir.

Site sahibiyseniz sitenize sohbet odalarını ücretsiz ekleyebilirsiniz. Gerekli kodları öğrenmek için flash sohbet ekle bağlantısını takip ediniz.

Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Paylaşın

By Categories: Genel0 CommentsViews: 47

Katılın

Makalelerden Haberdar Olun…