Kızgınlığım kızmaktan fazla, kelimeler bir cellat. Yapı ve organizma olarak durumun izahı ancak bu kadar nahoş olabilirdi. Değinesi çok şey arasında değinilmek istenen sadece bir konu vardır. Son olarak bakışlarımda aşırı bir sinirde huşu bulmuş oldu. Özgürlükler içerisinde ki sana nefret kusuyorum, anlamlı kelimelerine kinimi mehliyorum. Arzuhalde ancak bir sinir bestesi gibisin, sinirlerime gözbebegimde o salak ışık parçası.

Koş git var oluşuna bu noktayı fazlasıyla haketmedin. Değmezdi varoluştaki o aptallıklarım ve ancak sana yakışmazdı güzelliklerim ve hataları bol olan benim basit bir hatamdın. Azrailde ki kadar tebessüm bile yok o cehre-i ikramında. Ebedi olan ruhunda en güzel şey sinsice çekip gitmek varlığın ancak o şekilde yaşamaklı.

ask_liebe

Sensiz bir dünya daha güzeldir. Sen ancak bu kadardın. Bu kadar olarak yaşamına devam edecektin. Devam edersin. Öpüşmelerde ki duygularda bile kin varsa sen ancak o kin içerisinde ki acı olurdun. Azamet içerisinde bezgin, sen bir bezmiş yaşamak sensizleşmiş.

Koş git…
Koşsana!

Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Paylaşın

By Categories: Genel0 CommentsViews: 36

Katılın

Makalelerden Haberdar Olun…