Mart 7 bugünü Unutmayacağım. ( Onu çok özledim )

Hayat benim bünyemin kaldıramıyacağı kadar hızlı gelişiyor. Bundan yaklaşık 1 yıl önce ki belirsiz bakışlarımın yerini ilerisi için 3-4 alternatif bulunan bakışa bıraktı. Azimli ve yapıcı bir şekilde seyr-i aleme devam ediyorum.

Bugünlerde pek fazla kendi kişisel sayfam olan ispanyol.net ‘e yazı yazamadım. Yazamama nedenlerinin başında kişisel sitemde yazmanın veya yazmaman çok farketmedigiydi o yüzden biraz oluruna bıraktım siteyi fakat bugün sizlere birşeyler yazayım istedim. Başdöndürücü bir degişim var hayatımda hemde bir kaç ay içerisinde olmuş olgular yıgınından bahsediyorum. Hani kişisel olmasa burada hepsini yazarım ama oldukça kişisel oldugundan dolayı yazmıyorum.

Turizm sektörü hakkında da kısaca bilgiler verecek olursam geliştirmiş oldugum turizm projesini rafa kaldırdım hatta belkide sonlandırdım. Fakat önemli diğer projem olan Turkey Tour projesine hevesimde aynı şekilde devam edior. Kısaca bu şekilde bahsedim asıl mevzuya gelelim.

Aşk

Bundan yaklaşık 3 ay önce artık kimse ile birliktelik yaşamıyacak hatta aşık olmayacam demiştim. Lakin gördüm ki ben aslında hiç aşık olmamışım. Bu söz ciddi bir sözdür ve oldukça gerçektir.

Keşke sizlere bahsedebilseydim önümüzde ki 1 ay içerisinde ki hayatımda olacak degişikliklerden. Konunun derinliği o kadar fazla ki burada sizlere 1 ay içerisinde ki degişiklikleri yazamıyorum. O yüzden sizler bunu anlayışla karşılayacagınızı biliyorum ve o yüzden bu olayı da aynı şekilde oluruna bırakıyoruz.

Ah be neredesin bir tanem Özledim SSeennii Seviyorum

Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Paylaşın

By Categories: Genel, Turizm0 CommentsViews: 23

Katılın

Makalelerden Haberdar Olun…