ODTÜ Name.tr uzantılı domaini tanıttığı gün yaklaşık 20 domain almış ve bunlara oldukça güzel çalışmalar yapmıştım. Otel kısmında da Otel.name.tr bu çalışmalardan birisiydi. Her ne kadar içerik portalı olarak yayınlamak istemesem de akış zamanla otellerin listelendiği ve yine bilgi içerikli bir portala dönmüştü.

KPSS hazırlık sonrası askerlik ve sektör değişiklik dönemlerine rastgelen bazı portallarımı kapatma sürecinde tüm Name.tr uzantılı siteleri kapatmıştım.

Otel.name.tr Şimdi Tatil.com ‘a Yönlü

Otel aramalarında oldukça güçlü olan Otel.name.tr Tatil.com / Tatil Otelleri olarak 301 ile yönlü bir duruma geldi. 15 yıllık süreçte binlerce saat harcanan Otel.name.tr ‘nin 13 yıl önceki temennisi;

“Tatile gitmek isteyenler için İnternet üzerinde ihtiyaç duyabilecekler tüm dokümanları sunmak hedefindeyiz. Bu anlamda ciddi çalışmalar yaptık ve binlerce saatimizi harcadık.

Günümüzde çalışmalarımızın meyvesini toplama zamanı geldiğini düşünüyor ve çalışmalarımızı artık “kuru bilgi” mantalitesi dışarısına çıkartarak İnteraktif bir şekilde rezervasyon sistemine geçmeye hazırlanıyoruz.”

https://web.archive.org/web/20101012212852/http://www.otel.name.tr/otelnametr-nedir.asp

Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Paylaşın

By Categories: Genel0 CommentsTags: Views: 104

Katılın

Makalelerden Haberdar Olun…