Turizmle alakalı bir çok şeyi içerisine alan Otel.Name.Tr oluşumu bünyesine firmalar, mekanlar, tatil yerleri gibi bir çok farklı şeyi birleştirdi. Neden bu şekilde bir oluşuma başladığımı belirteyim. Turizme gireli 7 yıl gibi uzun bir zaman oldu. Türkiye’de 2. bir sektör yoktur ki bu kadar “Karar vermesi” zor kararsız bir yapıda olsun.

Tatile gitmeye karar vermekle başlayan serüven, kararı aldıktan sonra hangi bölge, hangi otel, tatilde iken hangi cafe, nereleri gezelim tarzında onlarca karar verilecek şey karşımıza çıkartıyor.

Bu noktada tam olarak olaya “www.otel.name.tr” giriyor.  Karar vermek isteyenler için “Anket” temelli bir sistem izliyor. Mesela Afyon Öğretmenevleri arasından bir öğretmenevinde kalacaksınız ama hangisinde?

İlgili Otel.name.tr sayfasında Afyon Öğretmen Evleri diye bir sayfa var. Bu sayfada Afyonda bulunan Öğretmenevlerinden birini seçtiniz. Seçtiğiniz öğretmenevinin hemen altında diğer öğretmen evleri arasında yapılan anketi göreceksiniz. Ankette daha önce öğretmenevlerinde kalanlar beğendiği ve kaldığı öğretmen evine verdikleri oylara göre bir sıralamaya ulaşacaksınız. Bu bir kaç şey arasında kalanlar için karar vermeyi kolaylaştırıcı etki yapacaktır.

Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Paylaşın

By Categories: Genel, Turizm0 CommentsViews: 37

Katılın

Makalelerden Haberdar Olun…