Medicine Hospital için özel bir bölüm yazarak ilgili hastane hakkında bazı merak edilen bilgileri sizlere aktarayım istedim. Öncelikle Medicine Hospital, İstanbul / Bağcılar / Güneşli‘de faaliyet gösteren Türkiye’nin en önemli özel hastanelerinden birisidir. Ülkemiz öz sermayesi ile dünyada “Hastaneler Zinciri” oluşturma hedefleri olduğunu belirtebiliriz. Yakın zamanda Kosova‘da ülkemiz Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından açılan “Medicine Hospital Priştine” bunun için güzel bir ilk adımdı. Bağcılar Özel Hastane Medicine Hospital, sadece bulunduğu lokasyona değil, tüm Türkiye’ye uzun yıllardır başarıyla hizmet vermiş bir hastanedir.

Medicine Hospital Hakkında, Medicine Hospital Kimin?

medicine-hospital-logo-hasdusad

Medicine Hospital, Türk öz sermayesiyle açılmış ve Türkiye’de sağlık alanında yenilikçi yapısıyla her geçen gün daha da büyüyen bir oluşuma sahip. Medicine Hospital önemli bir yönetim kadrosuna sahip. Yönetim Kadrosu başkanlığını ise “Yusuf Elgörmüş” yapmaktadır.

kosoca-recep-tayyip-erdogan

Medicine Hospital Gelişim Süreci

Türkiye’de faaliyet gösteren firmalar bir kaç farklı gruba ayrılıyor. Bunlar arasından bir kısmı eleştiriyi hediye olarak kabül eden gelişmiş düşünce sistemine sahip firmalar olduğunu belirtebiliriz. Bu firmalar daimi gelişimi hedef olarak cizdikleri aşikar. Medicine Grup, sadece ülkemiz sınırları içerisinde kalma niyeti yok hedefleri hizmetlerini yurtdışına açılmasıdır.

Medicine Hospital’in neredeyse tüm yönetimi sağlıkcılardan oluşmaktadır. Şu an yönetim kurulu başkanı da Yusuf Elgörmüştür. Medicine Hospital Şikayet & Teşekkür ve Diğer Yorumlarınız için Yusuf Elgörmüş’e ulaşmak istiyorsanız; Medicine Hospital Şikayet kısmından yazabilirsiniz.

Dr. Yusuf ELGÖRMÜŞ

1968 yılında Ergani’de doğdu.  1992 yılında İstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesi’ni (Çapa Tıp) tamamlayan Dr. Yusuf Elgörmüş, 1996 yılında İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları dalında uzmanlığını aldı. Ardından özel bir hastanede Yenidoğan Yoğun Bakım sorumlusu olarak çalıştı.

1997-2000 tarihleri arasında Bağcılara iki özel hastane kazandıran Dr. Elgörmüş, aynı hastanelerin Kuruculuğunu ve Başhekimliğini yaptı. 2000 yılından sonra İstanbul Medicine Hospital’i kuran Dr. Elgörmüş, halen İstanbul Medicine Hospital’in Yönetim Kurulu Başkanlığını ve Başhekimliğini yürütmektedir.

İngilizce bilen Dr. Elgörmüş, Evli ve iki çocuk babasıdır.

Çapa Tıp Hakkında Bir Kaç Dipnot

Canım kardeşim (en iyi arkadaşım) Gögüs Hastalıkları Uzmanı, Uz. Dr. Mustafa Dinç‘in Çapa Tıp Fakültesi’nde okuduğu zamanlarda uğrak mekanlarımdan biriside Çapa Tıp olmuştu. Hala Fatih’te Çapa Tıp civarından geçerken vermiş olduğu tatlı bir his vardır.

Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Paylaşın

By Categories: Genel, İstanbul0 CommentsViews: 168

Katılın

Makalelerden Haberdar Olun…