Öncelikle sizleri kutlamak istiyorum. Gelinlik seçimi Gelin Adayı için en zor karar verilen kısım olacak duruyor. Nitekim doğru gelinlik seçimi bir bayan için hayatındaki kritik kararlardan da birisidir. Doğru ürünü bulmak ancak ve ancak doğru stilistler ve geniş ürün yelpazesi olan mağazalarda mümkün olabiliyor. Eşimin şehri olan Malatya’ya ilk 3 yıl önce gittim ve çok sevdim. Gelinlik.org üzerinde mağaza listelerinde de Malatya’ya öncelik verdik. Hızlı bir şekilde mağazaları listelemeye çalışıyoruz.

Malatya Gelinlik Modelleri

Malatya Gelinlik Mağazaları

Zeynep Gelinlik

Fahri Kahayan Bulvarında bulunan Zeynep Gelinlik ve Moda Evi geniş bir ürün yelpazesine sahip.

https://www.gelinlik.org/firma/zeynep-gelinlik-malatya/

Balkan Gelinlik ve Moda Evi

Deneyimli kadorusu ve güleryüzlü işletmecili ile Balkan Gelinlik ve Moda Evi‘ne de mutlaka uğrayın ve bir bardak çaylarını için modellerine göz atın.

https://www.gelinlik.org/firma/balkan-gelinlik-malatya/

Setr-i Nur Gelinlik

Tesettür Gelinlik ve Bindallı için modellerine göz atabilirsiniz. Türkiye çapında zincir gelinlik mağazasıdır.

https://www.gelinlik.org/firma/setr-i-nur-gelinlik-malatya/

Inovia Sposa Gelinlik

Deneyimli personeli ve trend modelleri ile Malatya’dan gelinlik almak isteyenlerin mutlaka göz atması gereken mağazalardan birisidir.

https://www.gelinlik.org/firma/inovia-sposa-malatya/

Elbette Türkiye’de binlerce gelinlik üzerine stilist ve marka mevcut. Tam anlamıyla doğru ürünü bulmak için kendi şehrinizdeki başlıca mağazaları gezmenizi tavsiye ederim. Gelinlik.org üzerinde listeli tüm mağazalar için Malatya Gelinlik Mağazaları listesine göz atabilirsiniz. Şunu unutmayın vücut tipiniz gelinlik seçiminizde ilk temel kriterdir. Doğru stilistin sizi yönlendirmesine mutlaka izin vermelisiniz.

Malatya’da Nişanlık Bulunan Mağazalar

Hemen hemen tüm gelinlik mağazalarında Nişanlık bulunur. Nişanlık seçimi en az Gelinlik kadar önemlidir. Çünkü; Gelin adayı evleneceği eşinin akrabaları karşısına ilk çıkış anıdır. İlk intibalar hayatları boyunca değişmez bir durumdur. Bu sebeple Malatya Nişanlık mağazaları arasında öne çıkan mağazaları gezerek tüm seçeneklerinizi gördüğünüze emin olun. Nişanlıkta doğru modelden daha önemlisi doğru renk seçimidir.

Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Paylaşın

By Categories: Genel, Moda0 CommentsViews: 86

Katılın

Makalelerden Haberdar Olun…