LG Şikayet Kutusu

Nis 8th, 2020 | By | Category: Şikayetim Var

LG’de sorun yaşamış arkadaşlar olabilir düşüncesiyle böyle bir kısım açayım istedim. Sizde yaşadığınız sorunları aşağıdaki kısımdan diğer okuyucularımızla paylaşabilirsiniz.

Yaşadığım LG sorunu hakkında. 2 yıl önce LG LAS650m Ses Sistemi satın aldım. 2 yıl kullandım. 2. yılın sonunda ses sistemi kırmızı ışıkta kaldı ve açılmamaya başladım. Garanti belgesini buldum ve tam anlamıyla 2. yılının bitiminde bozulmuş olduğunu gördüm. Teknik servise götürdüm ve tamiri için ses sistemi kadar ödeme istediler, işinize gelirse tabiri ile. Yetkili arkadaşlarla görüştüm “Bilerek mi bozuyorsunuz bu cihazı garantinin bittiği gün kapandı açılmıyor.” dedim. Saçma saçma birşeyler söylediler sonra kapattım teli geçtim.

İşin aslı LG’nin garantisi biten ürün için yapacağı birşey yok sadece malzeme kalitesiz. 2 yıl ömürlüymüş. Eğer bir seçim şansınız varsa evinize LG’den mouse bile almayın. Hem dayanıksız hemen bozulan ürünler hem de teknik servisi muhteşem rakamlarda.

Sizde LG Şikayet mesajlarınızı aşağıdaki kısımdan paylaşabilirsiniz.

Tags: , ,

2 comments
Leave a comment »

  1. Lg den simdi tv alacaktim bu yazinizi okuyunca vazgecmek zorunda kaldim. Nanocell cazibeli duruyordu ama samsung aldim.

  2. Direk bu yazinizdan sonra lg oled tv almaktan vazgectim sony servis kalitesi ve malzeme kalitesi ile ust seviye onu almak daha mantikli olacak gibi

Leave Comment