Kara Harp Okulu – Değişim

Şub 25th, 2015 | By | Category: Ben, Yaşam

Askerlik sürecimde izin dönemlerindeyim. 100 gün sonunda askerlik kişiye tamamen sirayet ediyor. Sivil hayattan tamamen uzaklaşıp her şeyin kurallara bağlandığı dönemden bahsediyorum. Her şeye insan o kadar kaptırıyor ki kendini yaşanıldığı dönemdeki o güzel şeyleri atlıyor. Kendi atmosferi olan tüm sivil hayattaki şeylerden soyut başlı başına ayrı bir Türkiye. Dışarıyla bağlantınız koptuğunda ve üzerinizde askeri elbise her daim yer aldığında sanıyorsunuz ki her şey hep böyleydi. Kim olduğunuz, başarılarınız, ödülleriniz, hayal ve hedefleriniz bulanıklaştığı zamanlardan bahsediyorum. Dış görüntünüzün bile fululaştığını belirtebilirim.

Elbette dış görüntünüz askerdeyken aynaya baktığınız kişi değildi. En azından benim için öyle. Fakat izindeyken 1 haftada saçın biraz uzaması, sakalın uzaması, sağlıklı beslenme, sağlıklı uyuma ve neşeli günlerin varlığı etki etti diyebilirim. Sevgili dostlarıma bu değişimi bir kaç fotoğrafla paylaşmak istiyorum.

Tarzdaki İnanılmaz Değişim

 

 

Henüz askerlik düşünülmediği süreçlerde
ozgur-tahirdinc

Asker gitmeden önce  çıkmış olduğum 1 aylık tatil yolculuğu sıraları
tahirdinc

110 gün askerlik sonrası izinin 2. günümde
asker-tahirdinc

Tags:

One comment
Leave a comment »

  1. Google aramalarindan siten cikti merak ettim kimdir acaba diye yazilari karistirirken bu yaziyi gordim sen bizden bi sonraki dönemdin 357kd sanırım fotoğrafin tanıdık geldi.

Leave Comment