Işık Sürücü Kursu

May 29th, 2008 | By | Category: Projeler, Site tanıtımları

Çarşamba günü Melih ve Kürşat ile web sitesi konusunda görüşmek için Yenibosna ‘ya kadar gittik. Uzun ve ayakta geçen metro yolculugundan sonra Yenibosna semtine geldik. Metrodan indikten bir süre yürüdükten sonra Işık Sürücü Kursuna geldik. Web sitelerini yenilemek ve daha kullanışlı bir hale getirmek için anlaştık. Yeni Bosna’nın işlek bir caddesine bulunan Işık Sürücü Kursu sınıfları ile ciddi bir kurum oldugunu belli etti.

O Civarda ki ( ve İstanbul’da ki ) herkese Işık Sürücü Kursunu rahatlıkla tavsiye edebilirim. SRC Belgeside verebilen Işık Sürücü Kursu sizler için en ideal fiyatlandırmayıda yapacagına emin olabilirsiniz.  Eğer Bir Sürücü Kursuna yazılıp ehliyet almak istiyorsanız ilk Işık Sürücü Kursu ‘nu aramanızı tavsiye ederiz.

Işık Sürücü Telefon Numarası :  (0212) 452 32 00 – 452 70 60
Adres :  Zafer Mh. Yıldırım Beyazıt Cd. No:56 Kat:4 (Yenibosna Hast. Yanı)
Yenibosna / İSTANBUL

4 comments
Leave a comment »

  1. işik sürücü kursu gercekten cok güzel bir kurum ben bile ehliyetimi ordan aldım kılı kılına gectım yanı:)

  2. her yer keşke sizin gibi olsa özellikle ercan abi yaaw sen bitanesin abi yaaw senn muhabbetn yeter herkse tawsiye ederim sohbet olsun yer olsun arkadaşlık olsun we en önemlisi dersleri olsun herşeyiyle 4×4 yapımda emeği geçen herkese tşkr ederm :))))))
    haa bide ercan abi walla bu sefer erken uyandım kaçırmadım we sana bu msjı gönderirken ehliyeti kazanmış durumdaydım saol abi büyüksün herkese tawsiyem gidin ercan abiyle muhabbet edin tanışın o zamn hak wericeksnz fenerbahceli_sedat18@
    hotmail.com

  3. Acıbadem Sürücü Kursu

  4. Pada tahun 1967, harga USD mencapai Rp150. Di masa mendatang, ketika rupiah diredenominasi, mungkin 1 Dollar Amerika akan senilai 10 rupiah.

Leave Comment