Bu kısımda İnşaat firmalarının yeni dairelerini nasıl pazarlayacakları konusunda önemli bir kaç bilgiyi sizlerle paylaşayım istedim. Sektör muhtemelen Türkiye‘nin en yüksek bütçeli rekabetini barındıran sektörü. Bu sebeple en küçük doğru hamle yüksek kazançlar sağlarken, yanlış hamle ise kayıplara neden olacaktır.

Profesyonel anlamda hizmet almak ve reklamlarınızı en iyi şekilde yönetilmesini istiyorsanız İnşaat Pazarlama sayfasına giderek Türk SEM Reklam Ajansı ile iletişime geçebilirsiniz.

Dijital Reklam ve İnşaat Sektörü

Her ne kadar geleneksel reklam modelleri İnşaat pazarlamada en yüksek dilimi alsa da iş bitiren ve araştıran kitleyi müşteriye evrimleştirmesi İnternet üzerinden olmaktadır. Örneğin; TV kanalında görünene reklam sonrasında müşteri ilgili inşaat firmasının web sayfasına bağlanır ve araştırmasını detaylaştırır. Bu her türlü reklamın tam ortasında İnternet yer aldığını göstermektedir. Daha sonrasında diğer pazarlama süreçleri başlar.

Bu demek oluyor ki web üzerinden yapılan her reklam müşterinin ortak buluşma noktasına çok yakın olduğudur. Daha da önemlisi ölçülebilir reklam modelleri verimli reklamı daha net ortaya çıkartmaktadır. Örneğin; Mynet’in Manşet alanı reklamı verildiğinde kaç ziyaretçi siteye geldi, kaçı site üzerinden araştırma yaptı, kaçı etkileşime geçti ve kaç tanesi yeni dairelerini satın aldığı nettir. Bu sebeple net olan reklam modelleri satışınızı artıracak ve siz sadece işinizi daha iyi yapmakla uğraşmış olacaksınız.

Yine aynı şekilde “Çekmeköy Projeden Satılık Daire” araması yapan bir kullanıcı sitenize giriş yaptığında ilgili kullanıcıyı biz veritabanına “Potansiyel Müşteri” olarak kayıt etmekteyiz. Daha sonra hangi siteye bağlanırsa bağlansın proje dairelerimizi ve gelişmeleri 6 ay boyunca karşısına farklı kampanya türleri reklamları ile getirmekteyiz.

Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Paylaşın

By Categories: Genel0 CommentsViews: 141

Katılın

Makalelerden Haberdar Olun…