Normal bir günde ahaber, Ntv ve TRT Haber arasında gezinirken saat 13:00 sularında TRT’de 45 dakika isimli bir program başladı. Türkiye’de ne olup ne bitiyor diye seyre devam ederken Hülya Hökenek’i ilk o zaman gördüm. Saklamayacağım fazlaca etkiledi beni ve 45 dakikanın nasıl geçtiğini anlamadım. Haberimiz izledim, Hülya Hökenek’i mi izledim tam bilemiyorum fakat 45 dakika çok kısa sürede geçmişti. Hemen Hülya Hökenek hakkında araştırmaya başladım kimdir nedir diye ve bazı bilgilere ulaştım.

Hülya Hökenek Kimdir?

İnternet üzerinde maalesef çok fazla bilgi yok fakat şu saçma espirilerle hiç komik olmayan saçma insanların takıldığı “sözlükler” üzerinde bir miktar saçma, yanlış ve gereksiz bilgiler vardı. Kısaca Hülya Hökenek, Kanaltürk ve Tgrt’de çalıştıktan sonra TRT Haber‘e geçerek 45 dakika isimli programı sunuyor.

hulyahokenek

Hülya Hökenek ve Diğer Şeyler

İlk önce hakkında en çok merak edilen şeylerden bir tanesi “Hülya Hökenek Evli midir?” sorusu fakat bu konuda her hangi bilgiye ulaşamadım. Kaç yaşında olduğu konusunda da hiç bir fikrim yok fakat tahminen 30 civarında bir yaşa sahip. Hadi 28 olsun =) Bu rakam tamamen espiriydi =)

Sosyal Ağlarda Hülya Hökenek

Twitter : http://twitter.com/#!/hulyahokenekcom

Facebook : http://tr-tr.facebook.com/HokenekHulya

Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Paylaşın

By Categories: Genel0 CommentsViews: 236

Katılın

Makalelerden Haberdar Olun…