Hülya Hökenek 45 Dakika

Eyl 9th, 2011 | By | Category: Kültür Sanat

Normal bir günde ahaber, Ntv ve TRT Haber arasında gezinirken saat 13:00 sularında TRT’de 45 dakika isimli bir program başladı. Türkiye’de ne olup ne bitiyor diye seyre devam ederken Hülya Hökenek’i ilk o zaman gördüm. Saklamayacağım fazlaca etkiledi beni ve 45 dakikanın nasıl geçtiğini anlamadım. Haberimiz izledim, Hülya Hökenek’i mi izledim tam bilemiyorum fakat 45 dakika çok kısa sürede geçmişti. Hemen Hülya Hökenek hakkında araştırmaya başladım kimdir nedir diye ve bazı bilgilere ulaştım.

Hülya Hökenek Kimdir?

İnternet üzerinde maalesef çok fazla bilgi yok fakat şu saçma espirilerle hiç komik olmayan saçma insanların takıldığı “sözlükler” üzerinde bir miktar saçma, yanlış ve gereksiz bilgiler vardı. Kısaca Hülya Hökenek, Kanaltürk ve Tgrt’de çalıştıktan sonra TRT Haber‘e geçerek 45 dakika isimli programı sunuyor.

hulyahokenek

Hülya Hökenek ve Diğer Şeyler

İlk önce hakkında en çok merak edilen şeylerden bir tanesi “Hülya Hökenek Evli midir?” sorusu fakat bu konuda her hangi bilgiye ulaşamadım. Kaç yaşında olduğu konusunda da hiç bir fikrim yok fakat tahminen 30 civarında bir yaşa sahip. Hadi 28 olsun =) Bu rakam tamamen espiriydi =)

Sosyal Ağlarda Hülya Hökenek

Twitter : http://twitter.com/#!/hulyahokenekcom

Facebook : http://tr-tr.facebook.com/HokenekHulya

10 comments
Leave a comment »

  1. ben çok kaliteli ve seçici bir tv izleyicisiyim.aslında tv izlemek derken genelde kültürel,haber,bilgi ile ilgili programları izlerim.hülya hanım bir trt haber spikeri.ama bir şikayetim var kendilerinden,çok gereksiz havalı,kendini gereksiz beğenmiş ve yaptığı mimikler resmen yapmacık sanki birilerine özeniyo sanki değil bence öyle.aslında kendini kasmasa daha iyi olur çünkü resmen göze batıyo,onun yüzünden 45 dakikayı inanınız izlemek bana işkence.sende bir insansın bu kadar gereksiz gurur kibir bilmem niye.kendin gibi ol mütevazi ol hülya hanım.saygılarımla

  2. hayır ben bazı yorumların tam aksini sööylemek istiyorum.birzamanlar kapımız çalsa, kim o ? demeye dahi zaman bulamıyorduk, çünkü mariana diye bir dizi vardı.sorsanız benim yaşta yani 40 yaşlarında birine mariananın dizideki rolü neydi diye belkide hatırlamayacak,çünkü onun güzelliğine bakıyordu.işte sizde bırakın hülya hanım yok gereksis havalı yok mimikleri şöyle yok yaşı böyle .kız baya güzel programını başlatıyo ve 45 dakikayı sona erdiriyo.harika ve akılalmazda bir güzelliğe sahip.lütfen kabül edelim.zaten biz türk milleti genelde değerlere değer vermeye korkarız.çünkü bencilliğimizden ödün vermekten korkarız.neyse söylenecek çok şey varda.bukadar yeter diyelim.çok tatlısın hülya hanım.bunu sakın unutma.bir okadarda başarılısın bunuda sakın unutma………………………..fahri POLAT .G.ANTEP.

  3. hülya hökenek benim görüşüm kadar tam bir sunucu

  4. güzel sunuyor

  5. hülya hökenek insanlara haberi sevdiriyor

  6. nekadar boş konuşyorsun kimsen hülya hanım tam bir sunucu sundugu puraram sıkmıyor bazı konuklar cok uzun konuşuyor hülya hanım hemen kesiyor buyüzdende sıkmıyor 45 cok kısa sürüyor

  7. eli kolu sürekli oynayan vurgu yapmasını bilemeyen yönetmenle bile nasıl kulaklık haberleşmesi yapmasını bile bilemeyen bir sunucu nerede o eski trt spikerleri

  8. doğu ve güney doğudaki arkadaşlar öncelikle şunu bilmeliler : bu ülkenin batısındaki doğusundaki kuzey ve güneyindeki halkların birbirileri ile hiç bir sorunu yok : ama doğu ve güney doğudaki vatandaşlarımızın bazılarının bilmediği bir şey var . bu olaylar aslında bu günün olayları değil yüzlerce yıldır bu topraklar üstünde emelleri olan ve bu emellerine ulaşmak için her yolu deneyen bu soysuzlar bu gün yine sahnedeler. pkk dediğiniz ve smpati duyduğunuz o soysuzlar türk kürt laz alevi çerkez diye bir ayırım yapıyorlarmı ? hayır belkide bu güne kadar en çok kürt vatandaşlarımızı öldürmüşlerdir . özellikle kapitalist ülkelerin ki ben bunlara G 8 ler diyorum zayıf gördükleri veya kendilerine rakip olacak ülkelerin gelişmesini istemiyorlar : çünkü bunlar hırıstiyan bakın dünyaya hırıstiyanlar arsında çatışma varmı hayır yok tabi olmaz , çünkü onlar en çabuk kandırılacak ülkelerin müslüman ülkeler olduğunu biliyorlar .çünkü zayıf tarafları var dinleri . çok iyi düşünün ÇOK ÇOK. bizler yüzlerce yıldır beraber yaşıyoruz hiç bir sorunumuz yoktu israil devleti kuruldu ortadoğuda kan hiç durmuyor. bazı güneydoğulu arkadaşlar güneydoğunun magdur olduğunu yazmışlar . siz gelin bakalım batı sandığınız gibimi ? size bu ülkede kısıtlama getiren bir kanunmu var ? bu ülkede her mevkiye gelebiliyorsunuz biz batılılar buna karşımı çıkıyoruz hayır : eger bu ülke bölünürse burada en çok madur yine güney doğulu kardeşlerimiz olacaktır çünkü kullanılıyorlar. sizler devlete değil talihinie isyan edin ağaların elinden kurtulun onlara baş kaldırın bakın om zman herşey nasıl düzelecek. ülkemin bütün insanlarını seviyorum hepsine sevgiler selamlar…….

  9. hakikaten gereksiz havalanmalar yapıyo el kol gereksiz çok fazla oynuyor . istanbul valisiyle konuşuyo valim demeye dili varmıyo vali diyor bence trt ye yakışmayan tavırlar sergiliyor

  10. hakikaten bayan gereksiz havalanmalar ve abartılı el kol hareketleriyle trt gibi bir kurma yakışmıyor. İstanbul valisine bile sayın vali diye hitap ediyor valim demek zor geliyo nekadar tuhaf bir anlayış..

Leave Comment