Yakın zamanda Holimax web kanadında önemli gelişmeler oldu. Öncelikle tüm alt yapı ve web sitesi tasarımı değişti. CRM Turizm olarak Holimax‘in gelecek 3 yıllık planlaması kurulduğunu belirtebilirim. Otellerde Türkiye geneli en uygun fiyat garantisi vermenin yanı sıra en üst müşteri hizmetleri kalitesiyle de Türkiye’yi tanıştırmak istiyoruz. Bu bağlamda sahada her tatil döneminde her bölgede 1 danışmanızın bulunmasını da sağlayacağız. Böylece Holimax Ailesinin Misafirinin Türkiye’de en üst seviyede Tatil gerçekleştirdiğine emin olmak istiyoruz.

Holimax Teknik İlerlemeler

Herhangi bir turizm acentası yazılımı bu süreçte kullanılmadı. Bundan 10 yıl sonrayı da düşündüğümüz için tamamen kendimize özel bir yazılım üzerine Holimax.com ‘u inşaa ettiğimizi belirtmeliyim. Bu sebeple dünyadaki en işlevsel tatil sitesini hayal edip gerçekleştirebiliyoruz. Yazılım ekibinin bu 2022 yılında kullanıcı arayüzü ile arka plan yazılımına odaklandığı bir süreç içerisinde. Bu sebeple sektöre orjinallik katacağımız eklemeler 2023 yılına rastgelecek gibi duruyor.

Tatil Aramasında Google’de henüz bir sıralama elde edemedik. Fakat; Bu konuda içeriğimize güvenerek Türkiye’de değil Dünyada en iyi turizm acentası sitelerinden birini inşaa ettiğimiz zaman Google’nin bunu anlamasını umuyoruz. Google 2 saniye içerisinde “10 üstü 13” gibi bir sayfa arasından en doğru sonucu bizlere sunabiliyor. Bu dünya olarak gelmiş olduğumuz medeniyetin ve teknolojinin bir özeti olabilir hem de 15 yıldır.

Bu sebeple teknik ekip olarak tüm benzeşik dünya rakiplerinin sitelerini analiz edip çok daha iyisi için çalışıyoruz. Holimax Teknik Ekip olarak yaklaşık 7 kişilik oldukça güçlü bir ekibe sahibiz. CRM Medya‘dan da gelen desteklerle en yakın zamanda bahsettiğimiz iyileşmeler ete kemiğe bürünmüş olur. Nitekim Holimax için CRM Medya’nın göz bebeği desek yanlış olmaz.

Bu sene Holimax Fethiye Otelleri arasından birisini seçerek tatil yapmak istiyorum. Hala tam anlamıyla tarih konusunda işler temelli karar veremediğimiz için İlk Erken Rezervasyon fırsatlarından yararlanamadık. Fakat; Erken Rezervasyon süreçleri bitmeden rezervasyonumuzu geçmiş oluruz diye düşünüyorum.

Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Paylaşın

By Categories: Genel, Google, Turizm0 CommentsViews: 68

Katılın

Makalelerden Haberdar Olun…