Geçenlerde bir sohbet sırasında geçen “Habertatil.net Neden Kapalı?” sorusuna cevap vermek çok zor oldu. Çünkü; turizm basınında oldukça iyi bir noktadaydı ve ciddi anlamda yüksek okunmalara sahipti.

Turizm > Belirsizlik > Tekstil

Turizmden ayrılık KPSS + Askerlik + Öğretmenlik süreçleri benim için belirsiz bir dönemdi ve kendi alanında oldukça iyi portalları kapatmıştım. Maalesef bu araya 2 Servera düşme arzusu yüzünden ASP.Net dilinde yazılmış olan Habertatil.net ‘de araya kaynamıştı. Diğer tüm siteler PHP iken Habertatil.net ASP.Net dilinde idi ve bu siteleri kapatma sürecinde Haber Tatil’in araya gitmesine neden oldu.

Haber Tatil Tekrar Açılabilir

Yaklaşık 6 yıl önce kapattığım Habertatil.net hala açmayı düşündüğüm sevdiğim bir çalışma. Bu çalışmayı daha da güçlendirmek için Habertatil.com ‘u 3 yıl önce almıştım. Artık “.net” diye değil “.com” olarak hizmet verecek. Peki; “Haber Tatil Nedir?”

Haber Tatil Nedir?

2008’in Ağustosunda Bir Yaz

Turizm Basını 3 portal üzerinden ilerlediği dönemlerde ciddi bir eksikliği fark etmiştim. Çünkü; bu 3 önemli turizm basınında genelde turizmi rakamlarla ifade ettikleri ve profesyonellere özel haberlerin yer aldığıydı. Haber Tatil‘de turizmin bu içeriklerinin “Tatilciler” için anlamlı hale gelmesi misyonuna dayanan bir projeydi. Rixos Hotel’in müdür değişikliğinden daha çok başarılı etkinlik raporuna değinen bir çalışmaydı.

Subscribe
Bildir
guest

1 Yorum
Eskiler
En Yeniler Beğenilenler
Inline Feedbacks
View all comments
gezi rehberi
gezi rehberi
9 ay önce

habertatil ziyaret ederdim çok faydalı içerikler vardı

Paylaşın

By Categories: Genel, Turizm1 CommentTags: Views: 148

Katılın

Makalelerden Haberdar Olun…