Ukash ile ilgili son dönemlerde ağır bir rekabet sonrasında binlerce firmanın rekabetine sahne oluyor. Kimisi fiyatlarla oynuyor ve insanları üzen sonuçlara neden oluyor. Tam bu noktada hangi sitelerin güvenli ukash temini sağladığı konusuna değinmemiz gerektiğini düşündüm. Bunların hangileri olduğu ve güven dereceleri hakkında kısa kısa notlar düşeceğiz.

Dikkat : Ukash siteleri arasında karşılaştırma yaparak daha uygun fiyatları bulabilirsiniz. Fakat güvenlik derecelerini iyi düşünmeli ve firma hakkında “firma ismi şikayet” diyerek araştırma yapmalısınız.

Öncelikle ilk güvenli adres Ukash’ın resmi web sayfası www.ukash.com adresidir.  %100 güvenlidir fakat Türkiye satışları açık değildir. Karşınızda bir muhattap bulmanız burada söz konusu değildir. Yaşayacağınız sorunlarda müşteri hizmetleri sizinle ilgilenmeyecektir. Fakat resmi sitesi olmasından dolayı çok fazla güvenlidir.

Önemli bir yatırım ve sektörün lider güvenli firması Bank Ukash‘tır. Web sayfaları www.bankukash.com adresinde satışlarına devam ediyor.  Ukash’ın resmi reselleri olup, fiyatta ve diğer konularda güçlü bir müşteri hizmetleri anlayışı söz konusudur. %100 güvenli diğer bir Ukash sitesidir.

Temin edeceğiniz Ukashları bu iki site üzerinden temin etmeye çalışınınız.

Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Paylaşın

By Categories: Genel0 CommentsViews: 37

Katılın

Makalelerden Haberdar Olun…