Umutlu olduğum coinlerden birisi Firo Coin ile ilgili analizlerimi sizlerle paylaşayım istedim. Elimizdeki net verilere göre hareket edecek olursak Firo Coin 21.400.000 maksimum arza sahip. Henüz madencilik tarafından sadece yarısı oluşturuldu ve diğer yarısı borsalarda satışta. Maksimum arz konusunda oldukça iyi bir rakamda ve Ethereum gibi sonsuz miktarda değil. Şu an için 1 Firo maddi değeri ise sadece 20 dolar civarında.

Kripto dünyasının rüyalarını kaçıran %51 saldırısı ise bugun için Firo Coin için gerçekleştiriliyor. Bu testi başarıyla geçebilirse Firo Coin önemli bir gelişim süresi bekleyebilir.

Elbette bu bir yatırım tavsiyesi değil. Fakat; umut veren coinlerden birisi olan Firo Coin için özel bir kısım oluşturmam gerektiğini düşündüm.

Maksimum Arz Konusu

Maksimum arzı belirli ve 21.400.000 gibi oldukça makul bir rakamda.

Site Genel Puanlaması

Web sitesinde bir yığın hata ile karşılaştığım Coin web sitelerinde bu durumu anlayamıyorum. Temel dinamiklerden olan Websitesinde hata yapan coinleri oldukça özensiz buluyorum. Bu durum benim ilgili coinin geleceğini sorgulamama neden olmakta. Firo.org olarak web sitelerinde %99 gibi oldukça şairane bir hatasızlık var. İlgili puanlama Google PageSpeed ile alınmıştır.

Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Paylaşın

By Categories: Google0 CommentsViews: 44

Katılın

Makalelerden Haberdar Olun…