Bir yıl ve 7 günün ardından son gelende hayatımda başrol oyuncusu olmadıgını gösterdi. Geçen güzel denebilecek 1 yılın ardından noktaya sonu koyup tekrar okyanusta yolculuga başladım. Bu “jet aşk” ile yokluğa gömülmeyi başardı. Burada o kişiye güzel sözleri sarfetmiyecem ve bu yazımda ona verdigim tüm nişanları tekrar tekrar kopararak alacam. Onlar tamamen benimdi ve bende asıl olana verilmek üzere beklemeliydi. Bu hikayeyi son bir kaç yılda sık sık tekrarladım. düzenli bir hayatımın olmayışından olabilir düzenli bir birlikteliğimde olmuyor. Devamlı keşkeler arka arkaya koşuşturup duruyor veya keşkeler yanlızlıga gömülür.

Bana yakışmayan tek şey odur

Bu zamana kadar belli bir cizgi içerisinde hayatımı yaşayıp gittim. Bir çok olay benim bu cizgimin dışına çıkartamadı. Biraz önce o cizgimi dagıttım ve ardından geçen saniyelerde tekrar toplamayı başardım. Ardından gelenler ise gerçek bir ayrılıktı.

ve gerçek bir ayrılık daha

MSN listemden ve bir çok onu görebilecegim yerlerden sildim. Şu an bir kuş misali veya ona benzer bir şekildeyim. Ayrılık acısını çok cabuk atlattım kanısındayım ve bu güzel birşey sanırım. Biraz sonra bir film daha izleyecem ve ardından tekrar normal yaşantım başlayacam ve tek farkla asıl gelecek olanı merak ediyor olarak.

kaptanın gezi notları

Bu aşk denilen olayda aslında ne o kişi nede ben kaybettik sayılmaz. Cünkü çok farklı bir birliktelikti ve sanki boynunda kurbanlık koyun yazıyordu ve bitti. Bu durumda kaybeden ne ben nede o oldu kaybeden aşkın ta kendisiydi ve sonunda aşk kaybetti. Eminim ikimizde Aşk denilen şeye güvenimizden bir birim daha azalttık. Umarım bitmeden gelecek olan gelir.

neredesin be gelecek olan

Neden hayat böyle olması gerekiyor ki. Acımasız insanfsız ve kötü… Neden karanlıkta birşeyler gözükmüyor ve neden gözler karanlıkta bir müddet sonra görmeye başlıyor. Neden yakına bakarken uzagı ve neden uzaga bakarken yakını göremiyoruz. Onu bekliyorum şiirlerimle gidenlerimle ve üzüntülerimle onu seviyorum. Gelecek olana olan sevgim çoktur. ve bu yazı o bu yazıyı gördügünde onu ne kadar sevdigimi bilmeli. Ben hala ona aşıgım gelecek olana… Çık artık be gülün köşenden yada bırakta artık ben gelim.

ve biter…

Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Paylaşın

By Categories: Genel0 CommentsViews: 23

Katılın

Makalelerden Haberdar Olun…