Barçın Spor Ailesinden Özür Dilerim

Eyl 18th, 2016 | By | Category: Tavsiye Ediyorum, Teşekkürlerim

Bir süre önce İnternet’te karşılaştığım, fakat; daha öncesinde ismini duyduğum “Barçın Spor’a” ait web sayfası barcin.com üzerinden ayakkabı sipariş ettim. UPS Kargo yüzünden 11. gününde ayakkabı elime ulaşmıştı. Süreç oldukça uzun olunca tabi biraz gerildik denebilir. Daha sonrasında ise ufak tefek bazı problemlerle karşılaşmış ve “Barçın Spor” hakkında oldukça ağır olduğunu farkettiğim bir yazı kaleme aldım.  Yazıdan sonra kendi dikkatsizliğimden kaynaklanan bir hata yüzünden sorun oluştuğunu gördüm. Elbette hem yazıyı yazdığıma hem de ilgili hatayı yaptığıma üzüldüm. Derhal ilgili yazıyı kaldırdım.

İlgili hatanın kendi dikkatsizliğimden kaynaklandığından dolayı tüm Barçın Spor ailesinden özür dilerim.

barcin-logo

Barçın Spor Genel Müdürü Ali Barçın

Bir anlık gerilimli anımda yazmış olduğum yazıya oldukça anlayışla yaklaşan “Ali Barçın Bey’e” teşekkür ederim. Eğer ayakkabı satın almayı planlıyorsanız barcin.com adresinden güvenle kendinize bir ayakkabı satın alabilirsiniz.

4 comments
Leave a comment »

 1. kolay gelsin bu site güvenilir mi ? şikayet var.com .da bir sürü şikayet var. bende ayakkabı aldım ama benide dolandırdılar gibi. ne arıyorlar ne maillere cvp veriyorlar.

 2. arkadaşlar ayakkabı aldım garantiye gönderdim garantşde ayakkabım çalındı ne paramı alabiliyorum nede ayakkabımı sşzin anlayacağınız iyi kazıklıyorlar muhattap kimseyi bulamıyorum yukarda allah var siz siz olun sakın bişi almayın bunlardan saatlerdr musteri temsilcilerine bağlanmaya çalısıyorum telefonumda dakka bile kalmadı bana attıkları kazıkların hatti hesabı yok

 3. Barçın büyük bir firmadır. Güvenilirdir diyebilirim. Barçın şikayet mesajlarınızı kendilerine direk yazarsanız daha hızlı çözüm alabilirsiniz.

 4. barcin.com adresinden aldığım 191021336010 nolu sipariş indirimde idi.
  Siparişimi alalı 6 gün oldu,
  6 gün sonra siparişimi iptal ettiklerini fiyatı sebebi ile tedarik yapamayacaklarını bildirdiler. 
  Tamamen Kalitesiz ürün satışı ve  müşteri memnuniyeti ,
  hayır tedarik edemiyeeksin madem sitenizde neden var .
  bakalım bu kadar sorumluluk sahibi bir şirket geri ödemeyi ne kadar sürede yapacaklar. 
  Ayrıca firma hakkında alış veriş yaparken tekrar tekrar düşünülmesinde fayda var. 

Leave Comment