Yaklaşık bir yıldır Filmciye her gittigimden bu yana almaya niyetlenip daha güzel oldugunu düşündügüm filmleri alarak bu geceye kadar almamıştım bu filmi. Filmin adı konun başlıgından da anlaşılabilir ; ”Aşk Gibi Bir Şey” ve son zamanlarda izledigim en güzel aşk filmiydi. Evet aslında son 1 yıl içinde izledigim en güzel aşk filmiydi cümlesini rahatlıkla kullanabilirim. Bu kesin bir sonuc bu yıl aşk adına yapılmış en güzel film. Filmi izlerken tamamen kendimi filme kaptırdım ve ister istemez benim kendi eski dönemlerimde yarım yamalak bıraktıgımı aşk hikayelerini hatırlarttı ve o cız duygusunu yogun şekilde hissettim. Biraz kendime kızdım birazda orada ki asıl erkege ama kızın masum ve parlayan gözleri benim koruma duygumu kabarttı. Ve o erkeksi koruma ve sahiplenme duygusu o an için bana mükemmel bir zevk verdi. Filmin yarısında başroldeki o kızın daha güzel bir kız tarafından oynanabilecegini hissettim ama daha güzel olsaydı, yani kız daha güzel olsaydı gözleri o kadar güzel parlamazdı. Ve bazı durumlardaki acizlik en güzel görüntüydü. Filmin kareleri gözümün önüne geldikce filmin keşke daha uzun olsaydı dedigimi hissediyorum.

Bu ay yarım bıraktıgım filmlerle dolu özellikle son haftamda sanırım en az 5 filmin ilk 1 saatini izleyip geri kalanını izlemeden bıraktım. Ama bu filmi izlerken içinde oldum evet filmi ben oynamadım belki ve oradaki erkegin yaptıgı bir çok şeyide yapmazdım özellikle webden anlayan benim gibi birisi internet üzerinden cocuk bezi satışı yapmazdım. Bu ve benzeri şeyleri aşırı derecede artırabilirdim ve bazı şeyleri de kesinlikle yapardım. Filmi izlerken tatile gittigim otelde rasgeldigimiz bir sohbet ortamında ki adamın ”Seks herşeydir” sözcgü kulaklarıma geldi. O kelime bana uzaktı cünkü ben duygusal bir insandım filmin ilk 1 saatinde duygusallık yoktu ama son 15 dakikasında ki duygu yogunlugu şu an bana bu yazıları düşünmeden yazdırmayı sagladı. Evet bu arada kendi kişisel siteme ne kadar uzun zamandır yazı yazmadıgımın farkındayım. Aslında 3 tane yazı yazmıştım fakat fırsat bulup ve buldugum bu fırsatlar anında yazıları bitip siteye atamadım. Bunlar başlıklarını da şu şekilde düşünmüştüm. ”Kuşadası Yeni Dönem” – ”Seni Bensizlige Gömüyorum” – Gözlüklerde Ağlar” evet bunların 3’ünün bir kısmını yazdım umarım yakın zamanda bitirip kişisel siteme atabilirim. Blogu ilk actıgım zamanlarda harıl harıl birşeyler yazdıgımı biliorum umarım yakın zamanda tekrar o şevkli oldugum dönemler gibi yazılar yazarım.

Kısa bir süre sonra yani ramazandan sonra Karadeniz Ereğli ardından da İstanbul yapmayı düşünüyorum umarım planlarımda bir aksilik cıkmaz ve İstanbul – Karadeniz Ereğli yolculugunu yapabilirim.

Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Paylaşın

By Categories: Genel0 CommentsViews: 40

Katılın

Makalelerden Haberdar Olun…