Bir süredir bazı sebeplerden ötürü kişisel sitem olan ispanyol.net ‘te yazıları site kullanıcıları ile paylaşamıyordum. Bir şeyler karalama hevesi geldi onda da sitenin kapalı olması hevesimi kırdı bende sevgi forumlarına gelip birşeyler yazayım sonra kişisel siteme aktarırım diye düşündüm. Bu yazıyı yazmaya bir anda karar verdim ve aslında yazıda kullanmak için bir dörtlük düşünmüştüm fakat şu an düşündügüm o dörtlüğün kelimeleri aklıma gelmiyor.

Gündüzlerinin aşırı derece sıcak olması öğlen vakitlerinde evde durmamı saglıyordu. Evde duruyor fakat evde telefon hattındaki arza yüzünden internete baglanamıyordumda. Televizyonun karşısında sevmedigim siyaseti izlerken uyuya kalmışım. Rüyalarıma uzun süredir gelen bir tane bayan var sacları kumral gözleri siyah ve mükemmel biri aslında ben ona hep bu zamana kadar sevdigim tüm kızların en iyi yanlarının birleşimi olarak bakmış ve öyle hatırlamışımdır. Rüyalarımda ne zamandır gördügümü net hatırlamıyorum fakat sadece memlekette gördügümü cok iyi biliyorum.

Bu zamana kadar rüyalarımda hep birşeyler konuştuk ama konuştugumuz şeylerin cogunu hatırlamıyorum. Genelde bana beni sevdigini söylerdi onu nedenini bilmiyorum belkide rüyadaki bilincsizliktir ama hep tersledim hep bana sarılmak isterdi ve sarılırdık uzunca. Aylar sonra bugun öğlen tekrar rüyamda gördüm ve mekan yine aynı idi benim kendime ait bir büyük bir lokanta var ve ben oranın sahibiyim. İçeriye girdigini gördügüm anda hemen yanına gelip bir anda aşagıya inmeye başlıyoruz. Lokantadaki tanınmayan yüzler tanıdık bakışlarla bakıyor ve ben heyecanlı şekilde rüyamdaki asılkızın peşinden sarılmak istedigimi bagırıyorum. Ona ;
– Lütfen sarılalım, sana sarılmak istiyorum, beni kırma lütfen sarıl bana…
gibi kelimeler ile birlikte yanında gittigi yere dogru gidiyorum. Bir süre sonra bir masaya yanaşıyoruz. Masaya oturdugumuzda ona ben hep sarılmıştım demeyi düşünüyordum. Masada gözlerime bakarken cocuk gibi aglamak istedim. Sarılamamanın vermiş oldugu hayal kırıklıgı ile gözlerine bakarak tekrarladım sarılmak istiyorum.

ve lanet olası zil

Gelenler telekomdandı telefon hattındaki arıza bildirim için gelmişlerdi o an keşke o arıza bildirisini yapmasaydım dedim. Uykumu dagıtmamak için hayli ugraşıyordum cünkü masada o yıllardır sevdigim kişi masada bekliyordu beni uykumu dagıtmamalı ve hemen uyuyup kaldıgım yerden devam etmeliydim. Aslında uyusam aynı yerden devam edebilirmiydim bilmiyordum o an telekom calışanına sormak istedim ama vazgectim uyku sersemliği ile birlikte cıktıgımız catıda telefon kaplolarını ayıklamak ile meşkuldük. Uykumun her dagıldıgını hissettigimde içimin yandıgını hissettim ve bagırmalıydım sevdigimi söylemeliydim hiç söylememiştim bazen benim kız arkadaşlarım oldugunda bana kız arkadaşlarımın olmasının kendisini üzdügünü söylerdi ama ben sarılalım dedigim de hep sarılmıştı. Onu bir rüyaya aşık oldugumu hissettim o an catıda ve biranda tüm dünyanın kablolar ve asılkız oldu benim için. Uykumun dagıldıgını hissettikce kendi kendime bi daha gelirse ilk gördügüm anda hemen sımsıkıca sarılacam dedim rüya bitene kadar bir evladın anne ğöğsündeki sıcaklıgıyla. Bir askerin askerlik dönüşü karısına vuslatıyla sarılması gibi, bir babanın utangac bir şekilde cocuguna sarılması gibi olacaktı. Uykum tamamen dagılmış ve telekom görevlisi gitmişti yüzümü yıkamamıştım bilgisayar başına oturdum ve birşeylere baktım sonra cıktım ve güneşin sesiyle dolmuşun içinde bir film almak için yola koyuldum. Öğlenden bu yana hep aklımda aşırı derece de etkisindeyim. Umarım bir süre daha etkisinde kalıp kendi derdime üzülürüm. Aynı rüyayı tekrar görmeliyim ona sarılmalıyım uzun uzun aglamalıyım ve kaybolmalıyım evet gözlerinde kaybolmalıyım. Aslında o asılkıza hep sarılmışımdır ve onu ilk gördügüm andan itibaren hep evlenecegim kişi olarak tasvir ettim ve bu zamana kadar tüm kız arkadaşlarıma söyledigim sözlerin onlara degil asılkıza gittigini düşündüm ve asılkız real dünyada hep şekil degiştir. O Rüyamda bana hep sarılmıştı ve bir kere sarılmadı. O Sarılmayış onlarca sarılıştan cok şey anlattı bana…


Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Paylaşın

By Categories: Genel0 CommentsTags: Views: 22

Katılın

Makalelerden Haberdar Olun…