Aras Kargo Şikayet Hattı

Oca 14th, 2019 | By | Category: Şikayetim Var

Türkiye’nin en yaygın ağına sahip kargo firmalarından olan Aras Kargo ile benim gibi daha önce sorun yaşamış kullanıcıların sorunlarını yazabilecekleri bir kısım oluşturayım istedim. Maalesef müşteri ilişkileri vasat olamayacak kadar kötü ve beceriksiz bir kadroya sahipler. Bunun temel nedeni muhtemelen çalışanlarına yeterli motivasyon vermiyor olmalıdır. Sizde benim gibi sorun yaşadıysanız bu deneyimleri bizlerle paylaşabilirsiniz.

Aras Kargo Şikayet Hattı : 444 25 52

Husran.com Genele Açık Şikayet Sayfası : Aras Kargo Yorumları

Tags: , ,

3 comments
Leave a comment »

  1. Aras Kargo Türksan şubesi maalesef ki bir kurum gibi değil de şahsa ait bir bakkal dükkanı gibi çalışmaya devam ediyor. Eğer şikayetimi yetkili, daha doğrusu firma sahiplerinden biri okuyor ise bilsin ki kazancınızda bir eksilme hissediyor iseniz bu gibi işletme becerisi olmayan ve ciddiyetsiz çalışanlarınızdan kaynaklandığını bilmelisiniz. Evvelinde de üst üste firmanızdan taraf sorun yaşadığım için Aras Kargo’yu kullanmamaya başladım. Bugün olduğu gibi gönderici kişi tembihlememe rağmen olacağı var ya yakın diye firmanızla gönderme gafletinde bulunmuş. Bu sebep ile Cuma günü Ankara’dan 24 saatte İstanbul’da olması gereken kargo cumartesi ulaşmamıştır. Arada pazar günü de boşa geçti ve bugün pazartesi sabahtan beri tuvalete dahi gitmeden zilin çalmasını beklediğim halde ne zili çalan oldu ne de telefon ile arayan “Alıcı tanınmadığından şubeye gönderildi” diye sisteme girmişler. Türksan şubeniz de sağ olsun inatla kimse zil çalmadı diye ısrar etmeme rağmen, gelip buradan alacaksınız deyip telefonu yüzüme kapattı. Sonraki aramalarıma da telefonları inatla açmadılar. Bunu yapanlar çalışanlar belki de yetkilinin haberi bile yok. 3 kez de ara ara şikayet hattından yaşananları bildirmeme rağmen hala evde ciddi bir kurum tarafından kargomun getirilmesini beklemekteyim.

  2. Siparis ettiğim ürün sözde evde olmadığımdan dolayı Aras kargo Firüzköy subesine geri gönderilmis fakat benim açımdan böyle bi durumun olması imkansız cünkü evde 7/24 insan var ve Aras kargo daha inandırıcı bir bahane bulamayıp herkese uydurduğu evde yoktu bahanesini uydurmuş.Şubeyi aradığımda kargomu gün içerisinde gelip almazsam iade edileceğini söylediler.Fakat benim o gün o kargoyu alma sansım yoktu.Daha sonra subedeki sahıs ürünü subede bekletmek icin kayıt olusturduğunu söyledi bende güvendim.Ertesi gün subeye gittiğimde ise bir baskası ürünün iade edildiğini söylüyor.Ben böyle amatörlük görmedim açıkçası.Bizi boş yere bu kadar uğraştıran bir firmaya da cok güvenilebileceğini sanmıyorum.Umarım kadrolaşmanız ve biribirinizle uyumlu çalışmanız iyi yönde ilerler.

  3. Çok kötü bir Kargo evde olduğum halde alıcı evde bulunamadı diye not düşülüyo sonda da tekrar gönderim yapılıyor ve hiç haber vermeden kapıya bırakılıp gidiliyor gerekli yerleri arıyorum muhattap alıcak kimse yok

Leave Comment