Holimax olarak son dönemlerde oldukça fazla “Arka Plan” sistemleri için yoğunlaşmış durumdayız. Acenta yazılım olarak her zaman zor bir yazılım sistemler bütünü olmuştur. Ciddi bir arka plan verisine ihtiyaç duyar. Bir de Türkiye’de ilk defa “Öner Kazan” sistemi kurmamız işin zahmetini oldukça fazla artırdı.

Holimax sektörde oldukça fazla kendinden söz ettiriyor. Yakın zamanda Ets Tur, Jolly Tur, Tatil Sepeti ve Tatil Budur’dan sonra 5. sıraya kısa sürede yerleşeceğini düşünüyorum. Bunun için web kanadındaki ekip olsun, kontrat olsun, satış ve satış sonrası ekip olsun oldukça dinamik ve başarı açlığı yaşayan bir ekip. CRM Grup dinamikleri ise süreci oldukça fazla rahatlatıyor.

Star Gazetesi Balayı Haberi ile içerik ekibimizin çeşitli listeleri (içerikleri) önemli gazete ve mecraalar da yayınlanıyor. TV programlarıyla yakın ilişkimizden dolayı önemli bazı hamleler atacağız. Aynı zamanda Tatil Panosu Youtube kanalı içinde Holimax sponsorluğunda bazı fikirler var aklımızda. İnsanlığa elbette her faydalı içerikte ve veride Holimax olarak var olmak istiyoruz.

Tatil Panosu Youtube kanalının yanı sıra benim için (kişisel yorumumdur) dünyanın en değerli basın yayın kuruluşu olan National Geographic ile Holimax birleşimi bir çalışmalarda planlıyoruz. “Holimax Sosyal Sorumluluk” kapsamında yapılacak bu çalışmanın detayları umarım en yakın zamanda netleşir.

Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Paylaşın

By Categories: Genel0 CommentsViews: 58

Katılın

Makalelerden Haberdar Olun…