FAQs

Anasayfa » FAQs

Medyada SEO: Bir gazetecinin içeriğinin Google’daki görünürlüğünü artırmasına nasıl yardımcı olunur?

28 Nisan 2023|

Gazetecilere ve içerik yazarlarına SEO'yu savunmak. Yazı işleri ekibiyle iletişim kurmak, başkalarını eğitmeye devam etmek ve SEO'nun değerini göstermek için verileri kullanmak gibi pek çok ipucu görmek harika. Ayrıca, Discover'ın İspanyolca konuşan kullanıcılar için ne kadar büyük olduğu, yapay zeka tarafından oluşturulan içerik ve onu insan yapımı içerikten ayırmanın getirdiği zorluklar hakkında tartışmalar da var.

Google Search Console’u Google Analytics 4 ile entegre etmenin avantajları nelerdir?

28 Nisan 2023|

Bu sorunun ceabı Google İspanya konferansında verildi. Bu konuda pek çok geri bildirim ve içgörü aldık. Umarım sizlere yardımcı olur, ancak kurulması veya anlaşılması biraz zaman alır. Looker stüdyosu (Veri stüdyosu olarak da bilinir), Python ve Search Console API gibi Search Console ve GA4'ün ötesindeki diğer araçların veya çerçevelerin kullanıldığını görmek de güzel.

SEO tamamlayıcıları: Kendimizi profesyonel olarak güçlendirmek için geliştirilecek beceriler nedir

28 Nisan 2023||

Google ispanya Konferansında bu soruyu şu şekilde cevapladı. SEO çeşitli beceriler gerektirir: iletişim, müzakere, teknik bilgi, pazar bilgisi, araştırma, strateji oluşturma, görev yönetimi, yazma ve sabır. Çoğunuzun SEO uzmanı olmayı sevmesini sağlayan şey de budur. Çoklu beceri gereksinimi, ekip yönetimi, iş stratejisi, müşteri ilişkileri, analist veya diğer uzmanlık gibi kariyer gelişimi için çok sayıda yol açar. Birçoğunuz başarıya giden belirli bir yol olmadığı ve kendi kendine öğrenmenin SEO öğrenmenin büyük bir parçası olduğu konusunda hemfikirsiniz. Kişisel vurgumuz, toplulukta çok fazla sevgi ve SEO'da bir yıllık deneyime sahip birinden eski bir kişiye kadar birçok farklı geçmişe sahip katılımcılar görmekti. Dayanacak güçlü ve destekleyici bir topluluk olduğunu görmek gerçekten [...]

Bizimle İletişime Geçin

Yarına Bırakmayın.

Bizimle iletişime Geçtiğiniz İçin Teşekkür Ederiz.