Tatil.name.tr

tatilnametrUygun tatil sloganı ile yayın hayatına başlayan Tatil.name.tr tatilciler için en ideal fiyatlara tatil yapmaları için kendi araştırmalarını web sitesi üzerinden paylaşıyorlar. Blog mantıgını web sitesi projelerine entegre eden Tatil.name.tr “Ucuz Tatil” konusunda ender bilgiler paylaşarak takipci kitlesinide artırıyor. Bir süre önce kendi alt yapıları olan WordPress ‘e ait kendi site temalarınıda yayımlayan Tatil.name.tr örnek bir çalışmaya da imza atmış oldu.

Alt Yapı ve İşlevsellik

Tatil.name.tr alt yapısı WordPress olup kullanımı gayet kolaydır. Aradığınız içerige bir kaç tık ile hemen ulaşıp ilgili bilgileri okuyabilirsiniz. Nasıl daha ucuza tatil yapacagınız hakkında bu değerli bilgiler mutlaka işinize yarayacaktır.

screenshot

SimpleBalace teması kullanımı gayet hoş olup Admin panelinde de tema kontrol paneli bulunmaktadır.

Önizleme yapmak için tıklayınız.

Temayı download etmek için tıklayınız. 

http://www.tatil.name.tr/kelebek/

Tatil.name.tr Arşiv Genişletiyor

İlk etapta ucuz tatil köyleri sitesi www.tatil.name.tr yöresel resimleri ve fotoğrafları konusunda tamamen içerigini tamamlamak istiyor. Bu şekilde ilk önce otellerden önce yöreler konusunda bir bilgi aktarımı yapmış olacaktır. Ardından festivaller ve yöresel videolar konusuna el atacak olan tatil.name.tr uygun fiyata tatil konularınıda bilgiler ve kampanyalar konusu geçtiginde sık sık deginecektir.

Güzel ve bilindik bir marka olmak isteyen tatil.name.tr bu konuda çalışmalarınıda hızlandırıyor. Her gün değerli on civarında makale yazan yazar kadrosu bir çok kurum ilede ortaklaşa çalışıyor. Bu şekilde arşivlerinide genişletmiş oluyor.

Tatil.name.tr İletişim Bilgileri

Telefon Numarası : +90 539 862 63 05
Mail Adresleri : admin@yeri.org
Web Adresleri : http://www.tatil.name.tr/