Mavi Hayat

Mavi Hayat deniz turizmi ile alakalı yapılmış dolu dolu bir turizm sitesidir. Sitede adalar, denizler ve sahil bağlantısı olan tatil yöreleri hakkında hiç bir yerde bulamıyacağınız orjinal veri ve fotoğraflara ulaşabilirsiniz.

Mavi Hayat Dinlendirici Tatile Mavi Yolculuğa Ait

Mavi Yolculuk Yükselen bir Türkiye’ye Özgü Tatil Şeklidir

Mavihayat’ta tüm deniz turizmini özellikle mavi yolculugu enine boyuna inceleyen bir web sitesidir. Birinci grup tatil sitelerinden birisi olan Mavihayat’ın diğer özelligi ise ikinci grup tatil sitelerinin başlanğıcını oluşturmasıdır. 2 grubunda karakteristik özellikleriyle yayın hayatına devam eden Mavihayat aynı zamanda turizm öğrencilerinede yardımcı olmaya çalışmaktadır.

Özellikle çeşitli Turizm Meslek Yüksekokullarında ki stajer öğrenci arayan oteller ve stajer olmak isteyen öğrencileri tanıştırıyor. Bir kaç ünversitenin staj sorumlusu olan Mavihayat turizm sektöründe kayda değer bir etkiside vardır.

Mavihayat’ın devam ettirdigi vizyonlar çok fazladır. Bu sene Deniz Turizmi ile ilgili psikolojik analizler ve özellikle uzun deniz yolculuklarına ait seyir defterleri paylaşımlarıda yapacaklar. Bunlardan ziyade Mavihayat Atamıza ait turizm ve çağdaşlaşma yolunda ki Türkiye hakkında bilgileri de aktaracak. Atatürk’ün Turizme bakış açısı gibi konular bu çalışmalardan sadece bir örnektir.

Maddeleşmiş Mavi Hayat içeriği

  • Türkiye’de ki sahiller yüzülebilecek yerler tam yol tarifleri.
  • Adalar ve Ada Turizminde ki son bilgiler
  • Turizm ile ilgili derslere yardımcı döküman bilgilerinin paylaşılması.
  • Akdeniz, Ege Denizi, Marmara Denizi ve Karadeniz hava durum bilgileri.
  • Deniz yolculuklarına ait ender video paylaşımları ve fotoğraf albüm hizmetleri.
  • Deniz yolculuğuna çıkmaya karar vermeniz için kullanıcı tartışma konuları.
  • Yardımcı linkler kısmında deniz turizminde keşfedilmemiş sitelere ulaşabileceksiniz.

Kendileri hakkında ve vizyonları hakkında böyle bir not düşmüşler. Umarım çalışmaları içerisinde dahil olduğum mavihayat kadrosu bu saydıkları hedeflere adım adım yaklaşarak Türkiye’de deniz turizminde lider konuma yükselirler.

Site İçerisinde Tavsiye Bazı Postlar

Mavi Seyahat Deniz Turizmi