Son dönemlerde turizm alanında çalışmaşllarmımı durdurmuştum tekrar hızlandırdım. Bu hızlandırma aklımda ki hedeflere yaklaşmam amacıyla çok zor. Birey olarak yapabilecegimden çok daha üst kademede. Bu hedeflerin gerçekleşmesi amacıyla dernek kurulmasına karar verdim. İsim konusunuda kararlaştırdıgım dernegin çalışmalarına son sürat devam ediyorum.

Tatil dönemide geldi

2009 yılı tatiline en dolu içerikle girmeye çalıştıgımız tatilde sitesi içerik bakımından şu an tam istedigimiz seviyede maalesef degil, bunun için yazın 1 ayımı tatilde sitesine ayırarak içerik bakımından yetişmiş bir seviyeye getirecegim.

Son olarak tatilde sitesine ekledigimiz makaleler Türkçe Lehçeleri isimli makaledir. Makalenin içeriginde Turizm Bakanlığı’nın vermiş oldugu word programın yardımcı birde yama bulunmaktadır. Bu makaleye ve gerekli yamaya şu link üzerinden ulaşabilirsiniz.

Aynı zamanda 2001 yılında yapılmış anket bilgilerinide derleyip site kullanıcıları ile paylaştık. Bu istatistik verileri ilerde artırıp güzel bir arşiv yapmaya çalışacagız.

Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Paylaşın

By Categories: Genel, Turizm0 CommentsViews: 37

Katılın

Makalelerden Haberdar Olun…