Web sayfanıza flash tabanlı sohbet odası eklemek isteyenler için bir kod paylaşmayı düşündüm. Java bildiğiniz gibi son dönemlerde güvenlik açıgından dolayı çok zor günler geçirdi. Bu sebepten ardı arkasına gelen ağır güncellemelerle insanları bıktırdı ve java kodları çalışmaz oldu. Flash teknolojisi kendini geliştirmesi ve daha hızlı olmasından dolayı tercih edilir bir sistem olarak kabul görmeye devam etti.

Sitenizi Hızlı ve Kolay Kullanımlı Sohbet Odası Ekleyin

Web sayfanıza gelen kullanıcılarınız için özel bir sohbet kısmı yapmak isteyenler için kullanımı kolay bir Flash sistemi vardır.  Örnek sayfalarını ünlü Sohbet portalı sohbet24.net adresinden görmenizde mümkündür. Sitemizde Flash sohbetin görünmesini istediğiniz yere aşağıdaki kodları yerleştirebilirsiniz.

<iframe src=”http://irc.kardelenfm.com/flash/” marginwidth=”1″ marginheight=”1″ height=”100%” width=”100%” name=”Kardelenfm-Sohbet” scrolling=”no” border=”0″ frameborder=”0″></iframe>

Tüm flash sürümleri için çalışan applet kodunu sitenize ekleyip güvenli ve hızlı bir şekilde sohbet servisinizi aktif hale getirebilirsiniz. Öneri ve görüşlerinizi Sohbet İletişim kısımından dilegetirebilirsiniz.

Neşeli Çalışmalar.

Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Paylaşın

By Categories: Genel0 CommentsViews: 46

Katılın

Makalelerden Haberdar Olun…