Taşıdınızda kullandığınız yakıtınızdan tasarruf elde etmek istiyorsanız günümüzde bunun en uygun yöntemi “LPG” kullanmaktan geçmektedir. Bu konuda her şehirde mutlaka bu işi usta işi yapan bir çok firma vardır. Yakın zamanda bende İstanbul’da bu işi en iyi yapan firmalardan birisiyle tanışma fırsatı edindim. Hem fiyat hem verilen hizmet bakımından “Otogaz Dönüşüm” noktasında Şafak Otogaz tavsiye listemdedir. Otogaz konusunda düşüncelerinizi kendilerine sorarak firmayla çalışmalarınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Şafak Otogaz, kendi alanı “Şafak Otogaz” alanında da bir çok farklı mercide en önlerde yer almaktadır. Sıralı otogaz sistemleri arasında en iyi ürünlerden olan “Atiker” de yine Şafak Otogaz’da bulunmaktadır.

logo8

Şafak Otogaz, sıralı otogaz sistemleri hizmetlerinden yararlanmak için  Huzur Mah. Ulubaş cad. no:8 4.Levent Otosanayi Sitesi Şişli / İstanbul adresine gidebilirsiniz. Tam olarak yol tariflerini ise (0212) 269 62 84 bu numaradan almanız mümkün.

Not : Sıralı sistemler konusunda fiyat almak için Otogaz dönüşüm fiyatları sayfasını inleyerek fiyatları görebilirsiniz.

Daha önce Şafak Otogaz hizmetlerinden yararlandıysanız aşağıdaki kısma yorumlarınızı yazabilirsiniz. Eğer hizmet alım sırasında gözünüze çarpan bir durum varsa onu da 0532 324 16 40 bu numaradan bildirmeniz mümkün. Her kademede yaptıkları işin arkasında olan Şafak Otogaz, hizmetleriyle alakalı teknik desteğe ihtiyaç duyanlarıda unutmamış. Bu onuda özel olarak 0555 263 14 54 bu numaralarını kullanıma açmışlar.

Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Paylaşın

By Categories: Genel0 CommentsViews: 29

Katılın

Makalelerden Haberdar Olun…