Otel Forum

May 30th, 2008 | By | Category: Kültür Sanat, Projeler, Site tanıtımları

Kuşadasında ki tatilimden sonra bir süre tatil üzerinde çok fazla araştırmalar yaptım. Bu araştırmalar sırasında ülkemizin ne kadar güzel oldugunu ve bu güzelligi ne kadar daha çok kişiye ulaştırabilecegimizi düşündüm. Sonunda Kültür Bakanlığına gittim ama hiç bir şey olmadı. Zamanla kendim bazı çalışmalar yaptım bu çalışmaları burada sizler biliyorsunuz. Son yayına giren site ise yine bir forum oldu. Kişilerin bir birleri ile İnternet üzerinden yardımlaşabildigi bir site. Site adını otel forum olarak belirledik ve ile otel dünyasına açıldık. Henüz çok yeni olan forum sitesi zamanla çok fazla kitleye ulaşacagını biliyoruz. Sizde yaşadıgınız anıları kişiler ile paylaşmak isterseniz

7 comments
Leave a comment »

 1. üstad fazla uğraşmadan kısa bir arama sonucu sana ulaştım 🙂
  fazla zamanını almak istemiyorum.Senden bir konuda yardım istiyorum.Esasında böyle bir yükümlülüğün yok ve yürü git len hadi de diyebilirsin 😀 Eğer öyle dersen yapacak bişey yok 🙂

  Editör olduğunuz bölüme sanırım 4. başvurumu yaptım üstad bu sabah.Sitemi onayla veya onaylama o konuda bişey demiyorum.Senden istediğim sadece vaktin olurda bigün burada yazı yazarken 2 satırda olsa bana bir açıklama yazarsan hatamı düzeltmem için minnettar olurum.daha önce imamhatiplim.net isimli sitem dmoz’da kabul edilmişti sonradan ben o ismi devrettim ve içeriğim aynı olarak hatta ilave bölümler açarak yeni bir site ismiyle devam ediyorum.Profilimde site adresim mevcut.klas kelimesinde rakibim olan sitelerin hepside kendi kategorisinde dmoz’da ekli ve haliyle ben çok gerilerdeyim.bu konuda bana olumlu veya olumsuz dönerseniz minnettar kalırım.
  Yayın hayatınızda ve çalışmalarınızda başarılar.

 2. Merhaba,

  Bir süredir bazı editörü oldugum kategorilerde düzenleme yapmadıgım dogrudur fakat taktir edersiniz ki İstanbul’a taşındım ve bu aralar gerçekten çok yogunum.

  Sitenize baktım genel olarak İntro olması ve site içeriginin misafirlere kapalı olması kullanıcılar için hoş olmuyor.

 3. Tekrar Merhaba.
  Taşınmanın zorluğunu bilirim,heleki bir şehirden diğerine Allah kolaylık versin.
  index konusunda haklısınız uzun süre koyup koymama konusunda bende tereddüt ettim ve genelde site direk forum sayfamla açılıyordu index’i ekleyelide fazla olmadı ama bu uyarınızdan sonra kaldırdım. 🙂
  Ziyaretçilere kapalı olması konusunda hem haklı hemde haksız olduğunuzu düşünüyorum.Sebebi olaya ziyaretçi açısından bakınca genel olarak hoş bi durum değil tamamen ziyaretçilere açık olması kullanıcıların menfaatine ama ülkemizdeki durumu sizde biliyorsunuz bizler Teşekkür etmeyi,emeğe saygı göstermeyi hala öğrenememiş bir milletiz.Yaklaşık 2 yıldır yayında sitem ve bu süreçte tamamıyla ziyaretçiye açık olduğu dönemlerde hiç az değildi ama ne hikmetse bu dönemlerde siteme haftada ya 1 ya 2 kişi üye oldu.Sanırım onlarda acemilikten oldular :)Kaldıki sitemde şuan sadece resim ve linkler ziyaretçilere gizli geri kalan yazı,makale ne varsa tamamıyla açık halde.Ben tekrar başvuru yapacağım Tahir Bey ama samimi olarak şunu söylemek istiyorum.Şuan ilgili kategoride bulunan sitelerde ziyaretçiye tamamıyla kapalı olan sitelerde var bu haliyle başvursam sonuç yine aynı olacaksa link ve resimleride ziyaretçilere açayım ama bildiğiniz gibi açtığım zaman Üye sayısı ve katılım olarak oranlar bihayli düşecek.
  Yorumunuza göre hareket edeceğim.Vakit ayırdığınız çin Tekrar Teşekkürler.

 4. Üstad,

  Bu benim sitem niye onaylanmiyor peki http://www.komik-fikralar.com . Yogunluktan mi yoksa uygun olmayan bir durumdan mi ?

  Saglicakla kal.

 5. Arkadaşlar kusura bakmayın fakat burada sizlere neden kabul edilmedigi hakkında bilgi vermem pek dogru olmaz. Eğer Dmoz konusunda araştırma yapmak istiyorsanız http://www.dmozblog.gen.tr ‘yi okumanızı tavsiye ederim.

  Eğer bir soru var ise onuda şu forumda yazabilirsiniz : http://www.resource-zone.com/forum/

 6. yaa bn alanyada dream garden suıt hotel diye biryere gittim hatta şimdi ordan yazıyorum bu kadar iğrenç bi yer olamaz internet sitesinden bulduk http://www.tatilbudur.com zaten giriş sayfansında da var böle irenç rezalet bi yer hayatımda görmedim fakat erken rezervasyon yaptırdığımız için iptal de edemedik ucuz diye gitmeyi düşünenler varsa bence vazgeçsin hem yol masrafı oluyor hemde çektiğiniz rezillik yanınıza kalıyor yemekleri rezalet odalara girdiğimiz tavan dahi akıyodu daha odada priz dahi yok klimalardan bazıları çalışıyor fakat bazıları ise sıcak üflüyor varmı böyle bişey aynı zamanda duş almak istediğinizde su ya buz gibi yada kaynar akıyor havuz desenis havuz denen bişey yok hem çok küçük hemde havuzun dibi yosun tutmuş durunmda resmen yüzerken yanınızdakinden izin almak zorundasınız bi kulaç atabilirmiyim diye çok saçma bi yer!!! aynı zamanda plajdan hiç bahsetmiyorum bile tmm deniz gzl tabi akdeniz ama plaj diye birşey yok!! kesinlikle ve kesinlikle gitmemenizi şiddetle rica ediyorum!!!!

 7. bana, bol sportif aktivitesi bulunan ve müşterilerin tercihlerine göre günlük program yapan birkaç otel ismi verebilir misiniz?

Leave Comment