Meyve ve bitki çaylarını temin edilebilmesi için açılan alışveriş sitemiz “Necay.com” için öncelikli olarak müşterilerimiz için bilgilendirici bir rehber yapmaya karar verdik. Aldıkları / alacakları çaylarla ilgili olarak önceden bilgilenmeleri amaçlanmıştır. Office Blog olarak değil ağır bir bilgilendirme blogu hedefliyoruz.

Necay.com bünyesinde de ekleyeceğimiz her çay için özenle yapılmış sayfalar hedeflemekteyiz. Her bir çay için detaylıca kalori değeri, demleme şekli ve içme aralığından bahsedeceğiz.

Necay.com Blog Bilgilendirme Yazıları

Siteye giriş için Necay Blog bağlantısını takip edebilir. Mevcut paylaştığımız “çaylarla” ilgili içeriklere görüşlerinizi yazabilirsiniz.

Portal mantığında çalışacak olan blog.necay.com ‘da en doğru bilgileri vermeye özenle dikkat ediyoruz. Bir çok yazısı bana ait olan Necay Blog’da ana hedef için “Tümevarım Stratejisi” izliyor olacağız. Content Marketing olarak yapacağımız çalışmalarda en doğru bilgiler, en doğru ürünler, en doğru satış aşamaları ve en doğru satış sonrası destek politikasını izliyor olacağız.

Bitki ve Meyve Çayları satın almadan önce blog kısmında yakın zamanda açacağımzı “Sağlık Forum” kısmından sorularınızı genele açık şekilde yazabilir ve kullananların fikirlerini öğrenebilirsiniz.

Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Paylaşın

By Categories: Genel0 CommentsViews: 40

Katılın

Makalelerden Haberdar Olun…